View Single Post
Old 29-11-2008   #259
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
sjenica nije velika i nekako se svi manje-vise medjusobno poznajemo,tako da vrlo dobro znam ko je ko...
nazalost,nekad nas neko iznenadi i to neko od koga najmanje ocekujemo...
ja,jedino sto mogu da kazem je da sam imao prilike da tebe dobro upoznam i da sam jako srecan sto imam takvog prijatelja i druga i poznanika...
ti si za ovo vreme na forumu zaista polazao svoj kvalitet i privrzenost sjenici i sjenicanima,i trudio se da nam svima udovoljis cak i vise nego sto su ti mogucnosti dozvoljavale...
pored svih svojih privatnih obaveza,jurio si na sve strane da nam slikavas,snimas,izvestavas,ispunjavas sve sto smo od tebe trazili,tako da svaka rec o tebi bila bi suvisna jer si osoba kakva se retko srece...
ziv nam bio prijatelju,i neka te ne doticu oni koji te nisu vredni...


Ensare , hvala ti puno na ovako lijepim rijecima. Sta da radim , ne volim kad vidim nepravdu bez obzira o kome se to radilo.
Tema u kojoj je @tornjak pisao je bila znacajna za sve nas. Ja sam je pratio i nisam primjetio da je bilo vrijedjanja s njegove strane. To sto je on rekao da nema nikog s kim bi razgovarao na nivou u toj temi , zar je to neka uvreda , pitam ja vas sve ?
Navescu vam primjer. Ja licno ne mogu razgovarati na nivou sa Zlatkom u temi softveri i tehnologija, ne mogu razgovarati na nivou sa Mitkom u temi Religija, ne mogu razgovarati na nivou sa @Halilcetom u temi Muzika ( narodna muzika i naftalini ) i zar je to uvreda ako se ja petljam negdje gdje mi nije mjesto a neko od ovih gore mi na to skrene paznju .
Kome se nisu svidjali njegovi tekstovi nije trebao da ih cita i nije trebao da ulazi u raspravu s njim ako nije u stanju da razgovara na nivou u vezi teme
Covjek se fino izvinuo administraciji i svima ko se nasao uvredjen i nekoliko puta skrecao paznju da skrecemo s teme ali isto tako trazio i da se njemu uzvrati izvinjenje, sto bih i ja trazio. Kako se administracija njemu izvinula , vidjeli smo.
Mi nastavljamo i dalje s radom, ja cu i dalje gledati da doprinesem forumu svojim pisanjem ali moje misljenje ostaje isto.
Tema se zove , STA MISLITE O ADMINISTRATORIMA, a moje misljenje je da su dobili jedan veliki minus
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote