View Single Post
Old 13-01-2010   #20
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Quote:
Originally Posted by fatih View Post
Evo iskoristit cu (djelimicno) naslov ovog Thread-a "Tema koja nije bitna," i navesti ono sto smatram da bi se trebalo uciniti sto mozda vama pojedincima i ne smeta a meni da . Naime sami upadom sam se malo zaletio i napravio mali rusvaj nepotreban na temo Dobrodoslice koja bi se trebala malo precistiti od recimo moga OVOGA prvog posta i na dalje (kao i ono izmedu) na sto sam se na Privat obratio jednom od Admina te ili nije procitao ili je zanemario moju molbu.
Ima moj IP koji je fixan kao i ISP i neka me zasluno posalje na hladzenje ali apro po svega moja molba i dalje ostaje tu. Hvala unapred i bez suvisne replike Plizz
Iskreno se ispricavam jer nisam obratio paznju na vrednost i kvalitet foruma kao i to da nekoliko clanova znam za drugim foruma te s time i njihovo misljenje o meni da mjenjaju ""
Helem nejse nadam se da ce mi ovi domacini kojih ima hejbet izaci u susret jer volim da me nema nego da me ovakvog ima

___________________________________________
Jedno bezazleno pitanje Fatihe. Zasto mijesas ekavicu i ijekavicu?

Za nas Sjenicane, i Sandzaklije uopsteno, je to normalna pojava. Kod nas npr, niko ne kaze mleko nego mlijeko a takodje niko ne kaze vrijednost nego vrednost. "Cisti" Bosanci koriste iskljucivo ijekavicu, pa rekoh da ipak nisi naturalizovan Bosanac?
__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se
adnan is offline   Reply With Quote