View Single Post
Old 07-06-2008   #21
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

@nexen
ti si jako dobar momak,ineligentan pametan,i tvoje vreme ce tek doci...
to sto malo vise si naklonjen nekoj stranci-verovatno je uzrok tvoje malodsti,hirovitosti,zelje za dokazivanjem,pricom koju cujes iz okruzenja,
i sl. ali ces jednog dana uvideti rezultate tih koje sada velicas...
Quote:
Originally Posted by NeXeN View Post
SDA je u Novom Pazaru odnela pobedu,to je vise nego ocigledno,jer je ona sama izasla na izbore
nemoj se naljutiti,ali ovo me podseca na Gazimestan 28.juna(vidovdan) 1989.
tada je proslavljena pobeda boja na kosovu...
a,da li ju je bilo?
tacno je da je sda izasla sama na izbore,i tu listu koju uvek forsira stranka sda,je zapravo samo suvenir,i samo jos jedna umobolna tvorevina da bi metuzalem imao jos jednu titulu vise...
i tacno je da te partije od one dvojice ne postoje niti ih ima,niti imaju odbor,niti su ikada imale sastanke i nista slicno,ali na papiru to iam da se mase kako postoji neka lista...



Quote:
Originally Posted by NeXeN View Post
a SDP je opet otisao pod suknjicu DS-a,Zelenih,LDP-a i jos mnogo njih,muka mi da ih nabrajam...
koalicija koju pominjes je dogovorena sa vece instance,i ta koalicija ce i formirati vecinsku vlada i to vrlo brzo,tako da je i prirodan sled da ona bude i na lokalnom nivou,ali slozices se da DS i LDP nemaju 5.000glasaca u NP,ja to garantujem...sto opet znaci da je SDP osvojila vise od SDA..

Quote:
Originally Posted by NeXeN View Post
dole sam napisao za davanje tih ruznih imena,
slazem se,nije lepo davati pogrdna imena,ali citao sam i vidjao mnogo gorih stavari ovde na forumu na istoj temi,pa ne vidim zasto i ja ne bih napisao nista slicno...
ipak,ta dva lika imaju jako veliku slicnost...

Quote:
Originally Posted by NeXeN View Post
a ti brate da si bio danas na dzumi u Velikoj dzamiji ne bi tako pricao,jer je hutba bila upravo o lijepim imenima i zabrani davanju ruznih imena braci muslimanima...
slazem se sa ovim...

Quote:
Originally Posted by NeXeN View Post
Zapitajmo se o tome bivsem predsedniku odbora? Da li je on nekom naneo rane?
mnogo vise nego sto mozes i da zamislis...
mnogo je los covek,posesivan i jako sebican...
ima onu seljacku demagogiju,koja nazalost prolazi kod naseg naroda,ali proslo je i njegovo-ako ga je ikada i bilo...

Quote:
Originally Posted by NeXeN View Post
Ili je uvideo koliko (ne)vredi stranka SDP i Rasim Ljajic pa zato otisao iz nje....
iz prve ruke ti kazem,da on nikada nije bio miljenik Rasima LJajica,i da nikada nije imao njegovu naklonost...
A,otisao je onda,kada nije dobio poslanicko mesto,jer je otiosao Mukovic i Omerovic,a on je vodjen elanom neuspelog opoziva mislio da ce mu Rasim dati da bude poslanik...
Medjutim,rasim da je padao na takve finte ne bi bio ministar 8 godina za redom...
E,onda je nas predsednik,resio da napusti,ali kurvinski,nije iznosi to javno,vec je poceo da radi protic SDP-a,a sve uz dogovor sa SDA,
pa ga zato toliko sada vole i velicaju SDA, a do skora i sma znas kako su ga nazivali i sta su pricali o njemu...
znas i sam da su u ono vreme njegovo i Veranovo,opstinu nazivali KAFANOM KOD DVA KONJA,i da su mu brojali ispijene case i flase, a sad niko bolji im od njega...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links