View Single Post
Old 05-09-2008   #39
Hajradinovic
InsajderSJ
Početnik
 
Hajradinovic's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Sandzak Sjenica
Godine: 37
Posts: 59
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
i ne treba da se stidis Bagacica,vec da se ponosis ali i da ih nikada ne zabaravis...
i kada hoces da kazes za nekoga a je "seljak" moras prvo da razmislis sta si ti...
ako mislis da si gradjanin time sto si rodjen u sjenickoj bolnici i zivis u sjenici grdno gresis...
mnoga nasa sandzacka deca su rodjena po celom svetu,ali ni jedno od njih nije ni austrijance,ni amerikance,ni svedjance,vec jesu i zauvek ce to biti stranci...
tako,prvo vidi gde je babo rodjen,pa majka,pa koliko VEKOVA boravis na tom podneblju,pa tek onda sebi daj karakteristiku tog podneblja...
ne mozes preko noci i preko 20-30 godina zaboraviti KO SI,STO SI,I ODAKLE SI...



Iz tvojeg dosadasnjeg postovana nisam siguran u ovo,nego neka ti bude...


super,znaci znas mog brata,mozda i mene i znas da ne mislimo lose nikome...


tvoj nacin obracanja @supergirl,je podsecao na kafansku respravu preko stolova,i nisam ja jedini koji je primetio retoriku sile u tvojim postovima upucenim njoj...

OVDE SE NIKOME NE PRETI,OVDE SE NIKO NE SME VREDJATI
OVDE SMO SVI SVOJI NA SVOME
OVDE SVI ZELIMO DOBRO JEDNI DRUGIMA
OVDE NEMA RAZLIKA
OVDE NEMA PODELA

ako si ovo razumeo,znaci da necemo imati vise nesuglasica u daljoj komunikaciji...

Brate vi ste mene tako pogresno razumeli da je to katastrofa ja se izvinjavam svima koje sam ja uvredio....

Brate ne stidim se ni Bagacica niti toga sto jesam .... i nikad se stidet necu toga.. veruj mi

A nahara znam i mnogo sam ja dobar sa njim znam i tebe znao sam te jos dok si iamo prodavnicu DILKO bese kod bakija blizu BREZE posle si se samo izgubio mora da si otiso na stranu.. a nahar ostao

Ja nsiam doso brate ovde da provociram nikog nego onako sam izneo svoj predlog koji cu InsAllah ma koliko muke trebalo ostvarit.. mogao sam ja da postavim ovu temu na neki pazarsi site mada mi ne pada napamet to.. ovde ipak sam medju svojima... sad ako mozete da iznesete svoje misljenje onda nemoj da bude sa nekim vredjanjem kao malopre neka Wc sholja itd.. nije to fino brate kao malopre shto je napisala supergirl. opet kazem da nisam ovde sa namerom nikog da vredjam i provociram ensare
Hajradinovic is offline   Reply With Quote