View Single Post
Old 20-01-2008   #38
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Heheheee a znas li ti Atko za onu narodnu:"Nije majka sina klela sto se kock'o vec sto se vadio"...tako i ti sa tvojim postovima koji se ponavljaju identicni jedni drugima bez ikakve dubine i konkretnog smisla...Samo,za razliku od tebe,meni stvarno nije drago kad se "neko provaljuje".
Vidim da si masAllah "nacitan",no meni je to bilo jasno i prije nego sto si nam ti to priznao.
Ovo za Orhana Pamuka jos jednom potvrdjuje tvoju nepodnosljivost prema svemu sto dolazi iz muslimanskih zemalja...Ti jednostavno nisi sposoban da razdvojis sund od kvaliteta i tako nesposoban trpas sve u isti dzak...Cak i jednog pisca koji svojim knjigama pokusava da promijeni negativno misljenje o Islamu i muslimanskim drustvima...Naravno on to cini na jedan veoma inteligentan nacin i nije mi cudo da ljudima poput tebe promice ta cinjenica ispred nosa jer,zaljubljen u materiju,ti ne primecujes duhovne vrednosti koje donose njegove knjige...To sto je nagradjen Nobelovom nagradom za mene je znak da tamo u Svedkoj ipak nije sve tako crno i truhlo,kako mi se na prvi pogled ucinilo.

Sto se tice tvog BMW-a...pa sta da ti kazem covece.Heeeej ti vozis BMW-a...a to sto si drzao svega tri knjige u svojim rukama nije uopste bitno.
(neka mi ne zamere ljubitelji ovog izuzetnog auta)

I jos nesto kazes da mi je vazno da u svakoj diskusiji izadjem kao pobednik...Pa to je najnormalnija stvar.Sto rece E.Kusturica,kad su ga pitali "Da li mu je vazno da dobije Palmu???On onako hladno u njegovom maniru odgovara"Pa kad vec trcim voleo bih i da pobedim..."

E a sto se tice Abdicevaca,kad me budes fino i ljubazno zamolio,kao Resko, mozda cu ti i odgovoriti na to pitanje.
  Reply With Quote