View Single Post
Old 20-01-2008   #37
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Da prepisujes svima je jasno. Iskreno bih voleo i ovde javno pozivam sve koji su ti se javili na PM da sam ispao smijesan da se ovde oglase i to javno kazu. A ti kad si tako pametan napisi zbog cega ispadam smijesan i koja je od mojih optuzbi za prepisivanje neosnovana.

Otkud ti znas koliko sam ja knjiga procitao a koliko drzao u ruci? Ja koliko vidim ti si procitao Snijeg od Orhana Pamuka (turskog otpadnika i nobelovca koji je dobio nobelovu nagradu za inat Turcima) i Idiota od Dostojevskog koji je za tebe kao manifest komunisticke partije za komuniste. Znaci ti si procitao dvije a ja sam mozda drzao u rucu tri kniige. Ovde si zamalo pobedio 3:2.

Ti nisi moja opsesija jer imam precih stvari od toga. Tog posta o konjima gde si ispao pametan se uopste i ne secam i trazio sam ga sad u temi "Novi semafori u Sjenici" ali ne mogu da nadjem. Ali neme veze ne treba da razmisljas ja cu da ti kazem. Poceo si da me nerviras kada sam ja stavio slike moga auta na forum a ti si odmah poceo da pises da se BMW kvari iz ciste ljubomore. Na sve nacine si to pokusavao da dokazes pa si cak pisao da kad si isao na odmor u Sjenicu da su pored puta samo pokvareni BMW-i a posle u drugoj temi pises da te godine uopste nisi isao na odmor. Tu naravno nije bilo vazno jel se BMW kvari il ne kvari vec ti je bilo vazno da izadjes kao pobednik iz tog duela. Kako covek da ti veruje ozbiljne stvari kad lazes i petljas u vezi gluposti.

Jos kad se upletes u neku diskusiju ne odgovoras na pitanja vec teras svoje i to mi jasno jer nemas odgovor koji ti odgovara.

Kad vec hoces nesto da me naucis i obogatis odgovori mi na pitanje koje sam ti postavio a evo i drugi se interesuju: kako sam pomijesao Aliju i Abdicevce i ko su Abdicevci u Sjenici.
__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se
adnan is offline   Reply With Quote