View Single Post
Old 29-09-2008   #133
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Exclamation

Torca
Ja sam navijao za partizan,a sad hladnokrvo gledam utakmice tog kluba bas iz razloga koji si ti naveo ali ako grijese navijaci parizana i zvezde,zar moraju i navijaci fk Novi Pazar i Sloge?
jer treba da budu isti kao i oni, samo drugu pesmu da pevaju,kontam ja da vas cesto isprovociraju pa im vratite istom merom,ali ne bi trebali.
Ja poznajem dosta ljudi iz Sjenice koji su ginuli za partizan i zvezdu,sve dok nisu nazovimo ih navijacima poceli da pevaju nacionalisticke pesme i nose nacionalisticke zastave,i sta se desava...ti isti navijaci(Bosnjaci) pocinju da mrze te klubove - ako igraju sa bilo kojim klubom van Srbije ti isti do juce vatreni navijaci strastveno navijaju za protivnicki klub,takva je stvar i sa reprezentacijom.
Eh sad ima sigurno i Srba koji navijaju strastveno za Slogu i N.Pazar, jer oni nemaju pravo da navijaju za svoje lokalne klubove?
Treba uciti na tudjim greskama,na stadionu treba navijati za klub,jedino se tako moze pomoci klubu....
ok necemo vise kvariti ovu temu.
Osnivacu nove navijacke grupe zelim uspeh u najavljenom projektu,mada sam licno pesimista al vrijeme ce pokazati.....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote