View Single Post
Old 29-09-2006   #117
keiselbach
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Godine: 37
Posts: 512
Default

[quote]eee mozda ja jesam piso corak do corka ali ovo i ti sto pises su sve corci.ma ti nemas pravo da tako nesto pricas o njima.sta si postigo u zivotu da bi mogo ovako da se izjavljujes.kad budes postigo to sto su oni postigli u zivotu tad mozes pricat a do tada ti nemas prava da govoris tako o njima.i ja da neznam da Ļigram to koloĻ ne bih se uhvatio ovde znam ja dobro da igram



Onim sto sam postigo ja se ne hvalim.A inace mogu mnogo da ti nabrajam,dan i noc,jer je malo nasih ljudi mojih godina koji su ovoliko postigli,ali cuce se.Ako si razumeo sta sam sve gore ispisao onda me samo provociras i u opste na taj nacin necu da opstim sa tobom.I molim te da ne sirimo pricu oko Sjenickih profesora i profesora u opste jer po mom misljenju nisi neko Sa KIME BIH MOGAO O TOME DA RAZGOVARAM jer ja svo vreme u klin ti u plocu....Da li to radis namerno ili ne ne znam a i briga me.



A i profesori nisu "NAPOLEONI ILI PAK FILOZOFI" da ih je tesko razumeti.To su ljudi kao i ostali i nije tesko da ih procitas.
keiselbach is offline   Reply With Quote