Thread: Kladnica
View Single Post
Old 16-12-2009   #367
Vodenica
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 64
Default

Quote:
Originally Posted by Blesawa View Post
Ja sam zivela u stanu svoje majke,takodje na crvenom krstu... sada sam udata pa zivim s muzem... Znam da mi je otac bio u Nemackoj,ali ne i da se preselio u Ulcinj (najverovatnije je tamo jer znam da tamo ima kucu),takodje sam skoro saznala i da je bolestan... Najiskrenije i najljubaznije bih vas zamolila da stupite ako mozete u neki kontakt s njim,zelim da ga vidim,kao sto zelim i on mene i svoje dve unuke da vidi... Hajlepse vam hvala i ne morate da mi persirate,verujem da ste mnogo stariji od mene... Puno pozdrava i hvala za sve
zlato vas deda i spanov otac su rocena draca bajro i ibranhim a camil je takocer vas rocak camilov se sin nalazi u blizini vas zovese muraton stanuje na zvezdari neznam tacno ulicu ima sina i cerku takoce ima stn na medakovice onje penzioner bioje arhitekta u gracevinskoj firmi mozete daga nacete putem telefonskog imenika toje jako divan covek jasam u americi ovde imam jednog prijatelja iz crne gore onima majku u podgorici zamolicuga da njegova mama pokusa da ga pronace ukoliko bude u ulcinju ja i vas otac zlatko smo generacija mislim da je on .50 godiste jasam 49 godiste eto draga zlato toliko pase cujemo puno pozdrava za vas i vaseg muza i djeci u nadisam daga pronacemo opet pokusajte dobit spaha dabi dobili spaha mozete putem policije u sjenici onicevam dati broj telefona ako imadespaho moracete naglasiti zbog cegavam je potrban telefon ali akoje slucajno nesto napravio vas otac protiv zakonito onda nemojte preko policije opet pozdrav
Vodenica is offline   Reply With Quote