View Single Post
Old 16-12-2013   #1
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default Kidnapovana devojcica iz Novog Pazara, banda trazi otkup!




Devojčica je u nedelju u prepodnevnim satima poslednji put viđena u blizini autobuske stanice. U novopazarskoj policiji potvrđeno je da su roditelji prijavili nestanak maloletnice

NOVI PAZAR - Devojčica B.M. (14) iz Novog Pazara nestala je u nedelju, a članovima porodice stigla je sms poruka u kojoj je tražen novac za otkup, prenela je regionalna TV.

Devojčica je u nedelju u prepodnevnim satima poslednji put viđena u blizini autobuske stanice. U novopazarskoj policiji potvrđeno je da su roditelji prijavili nestanak maloletnice.

"Radimo na pronalasku devojčice čiji je nestanak prijavljen. Imamo neka saznanja koja proveravamo. U cilju istrage ne možemo saopštavati više informacija", rečeno je u Policijskoj upravi.

Brat nestale devojčice S.B. rekao je da je devojčica taksijem od kuće otišla do autobuske stanice, a potom se zaputila ka Beogradu. Nakon toga, njemu je sa sestrinog telefona stigla sms poruka u kojoj je tražen novac za otkup.

"Nikoga nemamo u Beogradu i nije nam poznato zašto je otišla tamo. Siguran sam da postoji neko ko je ubedio da ode tamo i sada je drži i traži otkup od nas", rekao je S.B.

izvor:kurir
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links