View Single Post
Old 27-04-2009   #4
superbaka
Registrovan
Domaćin
 
superbaka's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: nova varos
Posts: 16,390
Default

Quote:
Originally Posted by domen1 View Post
Članak je dobar,no malko kontradiktoran,
Gledaj ako je netko kako ti veliš "voljena osoba" iz samog naziva proizlazi to da tu nebih smjelo biti nikakvih laži,pa čak ni onih "benignih" koje ne mogu utjecati ni na bilo što.Pa,upravo zato što se radi o "voljenoj" osobi.E sad ovde "superbaka" dozvoljava kako ona kaže "male laži" ili prešućivanje istine da ne podnosi nekoga iz bliske obitelji te kako je ona zove "voljene osobe".Neznam i nije mi jasno kako ti netko može biti "voljena osoba" a u dna duše možeš da ne podnosiš recimo bližu obitelj te svoje "voljene osobe".Neznam samo što ti je onda pojam "voljene osobe",odnosno da li je to uopće za tebe voljena osoba kad bi mu kako ti kažeš "najradije spojila lice sa fasadnom ciglom.
E ove druge stvari kazati ili ne kazati "voljenoj osobi" tu se prvenstveno radi o pragmatičnoj naravi žena.......zaobići istinu i ništa ne kazati i nadati se da ovaj to nikad neće saznati......što je glupasto.......ili kazati pa što bude,jer naknadno saznavanje istine moglo bi skupo koštati.
Svaka laž ili prešućivanje istine kad-tad dođe na naplatu..........stvar je svakoga ponaosob.
domen1 drago mi je da ti se chlanak dopao ali se nismo opet slozili oko nekih stvari.Zashto bih ja volela bliznje voljene osobe ako oni to ne zasluzuju,ili mozda da budem licemerna da im se uvlachim a ne volim ih e to je velika laz.A to da treba voljenoj osobi precjutati neke stvari iz proshlost,po meni treba sve shto mozesh da precjutish a ti cjuti.Zashto bi ti neko nabijo na nos neke stvari ceo zivot a to je proshlo,svi mi imamo proshlost iza sebe neko ovako neko onako,pa nije nas majka drzala za ukras i nismo bili mrtvi dok nismo upoznali voljenog.Voljeni ima isto proshlost ali vi mushkarci ste kukavice po tom pitanju i uvek ste tu da date neadekvatno i lazno objashnjenje......
__________________
superbaka is offline   Reply With Quote