View Single Post
Old 20-01-2008   #45
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Ljudi ovo su diskusije za mene po meraku i verujte mi nimalo mi ne smeta sto ovako pisete naprotiv, ali ja nebi bio ja kad se nebi javio i napisao svoje misljenje vezano za ovu vasu diskusiju...

Ja sam covek ko sto rece stranac, koji je rijetko koju knjigu procitao i ne bezim od toga, od skole imam poljprivrednu skolu, koju sam vise zbog drugih zavrsavao nego zbog mene...
Ali od kako znam za mene, toliko znam za kompjuter, a internet koristim od davne 1996 godine.
Od tada do danas mogu dane na prste da prebrojim na kojima nisam bio na internetu, a internet se danas sacinjava od najmanje 90% citanja...
Kao i stranac, od tog dana do danas, samo ucim iz interneta...

Ok priznajem, jedino sto redovno kupujem jesu kompjuterski casopisi, kojih kupim mesecno najmanje 10, njih procitam od a do š.

Sto sam ustvari ovo napisao?!

Jednostavno zato sto hocu da kazem, da za mene danas nije nikakvo merilo knjiga...
Ja svoju pamet nebi dao nijednom vukovcu ili nekom prof.dr.mag ili sta ja znam sta jos postoji... ja nemam neki nacin izrazavanja, sem onog naseg klasicnog balkanskog, ne umijem da se pretvaram i kad mi nesto smeta ja to kazem.
Kod mene u recniku postoji kao uzrecica i je i be i uvijek ce postojati. Ja ne umijem bez toga da pisem.
Ne znam ni Adnana a ni tebe 36310 licno (ustvari mozda znam, ali ovako mi nista ne kaze), ali mogu da zakljucim da adnan dosta pravedno pise u svojim postovima. Imali smo i ja on neke nesloge u nekim nebitnim stvarima, ali za to smo tu da zdravog razuma diskutujemo i opet nastavimo normalno da pisemo.
U politiku ne zelim da se mijesam ni pod tackom razno, jer kad god sam to uradio, nesto sam pogresno napisao ali i dan danas stojim iza svega napisanog...
Ne interesuje me ni suljo, ni rasim, ni zukorlic niti bilo koji drugi. Smatram da tako i tako ne mogu nista da uradim pod tim pitanjem...
Napisah misljenje neki dan za turke, koje ovde u nemackoj gledam svaki dan, i nepostoji veca bagra i smeca od njih ovde, da bi mi neko reko da me poturci, i mene i celu evropu... e pa na takve stvari mi se dize kosa!!!

Evo sad dodjoh do dela gde ne znam ni sto sam poceo da pisem, ali nije bitno, hocu da kazem da mi je drago da obojica diskutujete zdravog razuma, bez nekog vredjanja... i to mi se svidja!!!

Morao bi sve jos jednom procitati da bi znao sta sam hteo da napisem, ali ne bitno, molim vas samo da ostanemo kakvi jesmo bez nekog licnog vredjanja itd...

Pozzz Tahirovic
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote