View Single Post
Old 20-01-2008   #35
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Adnane,svi su mi svedoci da sam pokusao na jedan normalan i dzentlmentski nacin da prevazidjem ovu krizu medju nama.I dalje sam misljenja da je na nama,starijima,da pokazemo mladjim generacijama kako se pise i ponasa na forumu...Naravno ja ih sve pozivam da ne slijede nas put i da ovom forumu i onoj carsiji pokusaju obezbediti neku bolju buducnost...Mi izgleda,definitivno to ne umijemo.

Sto se tice mog prepisivanja i kradje tudjih ideja to nije nikakva novina u tvojim optuzbama (i borbi) protiv mene...i prije si to pokusavao i uvijek si ispadao smijesan u ocima ljudi(barem onih koji su mi se javili privatno)
Adnane,malo cu biti neskroman,ali veruj mi da sam u mom zivotu procitao vise knjiga nego sto si ih ti drzao u ruci(moram li da naglasim da je ovo fora iz TLN-a).
Kad god nesto prepisujem ja obavezno navedem ime autora,to svakako nije slucaj kada neke autore,pisce,ideje parafraziram jer u tom slucaju dajem sebi slobodu da ih,komponujuci u mojim mislima,iskombinujem u kontekstu onoga sto zelim da kazem i to ne da bih od clanova foruma napravio budale a sebe proglasio pametnjakovicem,vec samo i SAMO zato da neke univerzalne ideje,vrijednosti,poruke prenesem na nasu omladinu i tako dam jedan skroman doprinos i njihovom obrazovanju a i u isto vrijeme kvalitetu ovog foruma.TO JE MOJA ISTINA i ja imam pravo da je zastupam i branim na isti nacin na koji si ti sebi stavio u glavu da moras da me potcenjujes i omalovazavas...
No nece ti ni ovo uspeti jer to osecam po iskrenosti kojom pisem ovaj tekst.

A sada bih se za trenutak osvrnuo na pitanje Zasto i kako sam postao tvoja opsesija???
Sve je to pocelo onog(prokletog) dana kada sam na tvoje pitanje "dali semafori vaze i za konjska kola???" Ja tebi odgovorio(nesto u stilu):"Kad vazi za konje pa valjda vazi i za konjska kola!!!"
Neznam kako nisi osetio salu u tom mom odgovoru i zasto si to toliko licno doziveo???
Vidis to mi ni dan danas nije jasno i taj sam fenomen klasirao u pretinjcu o tajnama ljudskih dusa.Od tog dana sve se promijenilo medju nama,pa sam umesto interesantnog sagovornika dobio na ledjima jednog umisljenog detektiva koji je za zivotni zadatak izabrao da meri svaku moju rijec i da pronalazi izvore sa kojih sam ih poskidao.
Kao sto vec rekoh,pozitivna strana toga je,da ces se i ti na taj nacin informisati i tako obogatiti jedan deo licne kulture.
  Reply With Quote