View Single Post
Old 19-01-2008   #34
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Medju nama nista nije puklo jer nema sta da pukne. Da smo bili drugari ili prijatelji nismo pa i nema sta da pukne.

Sto se tice prepisivanja, prepisujes nemilice, ne citiras fraze vec ih doslovice koristis kao svoje. Kad parafraziras cudi me da parafraziras doslovice ukljucujuci i gramaticke greske.

Ne stavljam te pod lupu, vec sam ti objasnio da znam tvoj nivo i cim procitam nesto povise tvog nivoa znam da si prepisao tako da mi lupa ne treba.

Secam se da si vredjao ljude koji glasaju za SDA i to nije politika vec nesto drugo. Meni dragi ljudi su glasaci SDA i ne volim da pises da su svi glasaci SDA maloumni. Sto se tice politike nisam pristalica nijedne politicke partije i o politici ne pisem na forumu, ali zato citam sta drugi pisu. Ja ne diskutujem o politici jer se ne razumijem u politiku a i ni ti ne bi trebao da diskutujes o stvarima u koje se ne razumijes. Moj ti je savet da se drzis proze i poezije, narocito Idiota, jer to stivo dobro poznajes.

Jos ako hoces pojasni kako sam pomijesao Aliju i Abdicevce posto se ne razumijem u politiku. Mozda nesto i naucim od tebe.
__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se
adnan is offline   Reply With Quote