View Single Post
Old 19-01-2008   #30
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Evo da ti ja odgovorim STRANAC

Neznam kako da ti objasnim. Covek pise da je Svedska na prvom mestu po samoubistvima zbog visokog nacionalnog dohotka pa kad ja objavim statistiku WHO gde je Svedska na 29. mestu onda tvrdi da to nije tako u stvarnom zivotu. Covek jednostavno ne podnosi kad mu neko dokaze da nije u pravu. Ja kad nisam u pravu kazem Ok i ne pokusavam da se po svaku cijenu izvadim.

Ali nije samo to u pitanju. Dosta stvari koje pise prepisuje sa interneta i to prodaje kao svoju pamet. Cim sam ovo dole procitao video sam da je ukradeno jer postanski broj nema takav vokabular. Ovo drugo sto pise za macugu dolazi iz njegove glave i to je njegov primitivni nivo.

Quote:
... sa osecajem duboke inferiornosti prema Zapadu i stupidne superiornosti prema zaostaloj i siromasnoj sredini iz koje su potekli...
Ovaj gornji citat prodaje kao svoju pamet a u stvari je to citat iz Islamske deklaracije od Alije Izetbegovica. Koliko sam primetio postanski broj pljuje po SDA i njenim glasacima po forumu a ovde rado krade citate od osnivaca te stranke.

Link:http://www.bhdani.com/arhiva/145/t451.htm
U prvom je pasusu ovo sto je postanski broj "pozajmio"

Meni je ocigledno da izjave kao da su svi koji glasaju za SDA maloumni pa posle citati kao ovaj gore ne mogu da dodju iz iste glave i zbog toga sam posumnjao da je on to napisao i potrazio gde je ukrao.

Ja sve sto pisem pisem iz svoje glave a i ti to radis STRANAC jer ti je uvek isti stil pisanja.

A za postanski broj:

Jeste, ja sam ti prvi poslao PM i pitao te ko si. Da sam znao da krijes identitet ne bih te ni pitao. A identitet krijes da bi mogao da vrijedjas i prijetis a nemas muda za to.

Ti si mi posle zavrsene diskusije o identitetu slao PM cim bi video da sam online i pokusavao da mi budes "najbolji drug". I mnogo mi je cudno da me pozivas na korektnu konverzaciju jer ja sam uvijek korektan, realan i objektivan (i ne prepisujem) jos samo ostaje da i ti budes takav.
__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se
adnan is offline   Reply With Quote