View Single Post
Old 19-01-2008   #25
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
36310ja ne kontam sta ti hoces da kazes...
Hehehee,pa ti Resko ne kontas nikad nista sto ja pricam...
No nije meni sto se ljudi ubijaju dole kod nas;ekonomska kriza,besparica,pogresna politicka struktura na vlasti...i tako nakupi se insanu.

Al' sta je Evropljanima???
Vidite ja zivim i radim na Zapadu vec dugi niz godina i direkni sam svedok da sve ove statistike koje nam je Adnan pokazao u realnom i stvarnom zivotu nisu takve...Naravno da bi ste uvideli ovo sto pokusavam da objasnim morate prije svega imati zdrav ktiticki stav prema zivotu i imati neku ideju o smislu ljudskog zivota...Svakako da, ako je nekom cilj i citava svrha zivota da napouni crijeva i da se udobno zavali u kozna sedista nekog automobila takav iz ove price nemoze izvuci nikakvu pouku...Primetio sam i to da ovoj grupi ljudi pripadaju osobe sa osecajem duboke inferiornosti prema Zapadu i stupidne superiornosti prema zaostaloj i siromasnoj sredini iz koje su potekli...Takvi,ne propustaju ni jednu priliku da uzdignu Zapad i njegove vrijednosti kritikujuci i ponizavajuci sve sto su iza sebe ostavili u svom rodnom,siromasnom kraju...

Kada sam govorio o vezi izmedju automatizacije i idiotizma mislio sam na pojave tipa:
(idite do samog dna stranice)
http://www.novine.ca/arhiva/2007/1102/svet.asp


ps;

I jos jedna stvar!!!
Sta mislite,da li je onaj nas stari dedo mogao samo IGNORISANJEM, da se odbrani od onog cetnika Nedica???
Pa svakako da nije...sve dok dedo nije uzeo macugu u ruke.
  Reply With Quote