View Single Post
Old 16-01-2008   #17
borichi
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,621
Default

36310 Mislim da imas dobru poentu, ali bih ja jos dodala da jacanjem tehnologije pada ekonomija, u smislu:

Zamisli,, ako to auto, sto je vrlo vjerovatno krene u upotrebu!, Koliko ce radnih mjesta biti ukinuto... Nevjerovatan broj!! od policajaca na cesti, radnika u zdrastvenim ustanovama, instruktora za obucavanje voznje i mnogo, mnogo toga, ovo su samo banalni primjeri.

Muka me hvata kada odem u ducan i kada vidim da na 50 kasa samo 2 insana rade. Sve sami self checkout (sam skeniras i platis). Cekovi su istorija, svi sve placaju online (godinama),i da ne nabrajam. Za ekonomsku krizu u Americi, kriva je i tehnologija. Tako je vjerovatno i u Evropi, samo sto je $100,00 ekvivalentno 65,00 Eura. Dollar je postao nista.

Ma, treba ostaviti i ljudima da po nesto urade!

Aha, skrenu ja opet!!
O! autu gore: Potrebno je da prodje nekoliko godina upotrebe istoga, da bi se osjecala komotno da ga programiram. Prvo da vidim kako to na drugima izgleda, da se stvori nekakva statistika o njemu. A sta ako mu mali sensor otkaze, "Odes u Hendek"

Koliko puta po nesto novo izadje, pa se nakon nekog vremena povuce iz upotrebe, zbog mana koje su potencijalno opasne po ovo, ili ono...

Nego 36310, ti imas zakonsko pravo da se javis na mobilni telefon ( na mitingu, na sudu u voznji i u svim drugim situacijama) kada to zazelis, u drzavi Georgia, zato sto si Organ Donor.

Znam koliko ti je ovo bitno, heheh

Sala na stranu, Mislim da je to jako plemenito, svaka ti cast!
borichi is offline   Reply With Quote