View Single Post
Old 08-05-2008   #32
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by halilce View Post
Zahvaljujemo se Rikiju,koji nam je dostavio odgovor u ime Lige za Sjenicu!

Pre svega da se zahvalimo Vasem sajtu koji nam je omogucio da se obratimo svim nasim gradjanima kako ovde u nasoj opstini tako I u dijaspori I iznesemo nas stav I politicko misljenje kako bi se uvjerili da je ova opcija jedina politicka opcija koja zeli da se Sjenica pocne razvijati I da konacno se nas glas sjenicana cuje kako u srbiji tako I sire.
Liga za Sjenicu-Dr Esad Zornic nastala je kao posledica nezadovoljstva 80% clanova odbora OO SDP u Sjenici prema politici vrha stranke I sad slobodno mozemo reci da su u redovima te stranke ukljuceni nakon naseg istupanja sve bivsi clanovi SPS I JULa koi toboze zele dobro bosnjackom narodu
Samo da podsetimo sve gradjane da su ti isti ljudi bili u vlasti devedesetih godina kada su mnogi nasi sugradjani zbog terora napustili rodni kraj a sada se kriju iza nekih toboze bosnjackih stranaka radi svog licnog interesa
Mi nismo napustili ni izneverili glasace koji su nas glasali ni politiku stranke koju smo zastupali samo nezelimo biti u partiji I sedeti sa ljudima tajkunima koji su devedesetih prizivali policiju I govorili o nekakvim muslimanskim mracnim silama
Zanimljivo je da je njihov nosioc liste nekada direktor PIK Pestera priznao javno i nesvesno da je svesno pravio manjkove dok je direktorovao a sad bi covek da se docepa lokalne vlasti

Svedoci smo bili pravih deponija po gradu I sada je jedan veliki problem koi stvara privatna klanica I odlaze svoju odpad I deponuje kosti nehigijenski na sjenickom aerodromu
iako su moji politicki neistomisljenici,ovaj deo mi se svideo ,svaka cast za ovo....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote