View Single Post
Old 17-07-2007   #50
Eko
Eko
Početnik
 
Eko's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Sarajevo
Godine: 44
Posts: 284
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce
Valida ovaj forum je otvoren za sve Sjenicane(i one koje iz bilo kog razloga VOLE Sjenicu) bilo koje nacije i veroispovesti,tako da prozivanje i vrijadjanje bilo koga nije pozeljno, i ja zalim ljude u Srebrenici kao i svi NORMALNI ljudi, ali ponavljam ovde smo da se zabavimo i opustimo, pa i ako je neki problem vezan za Sjenicu mozemo prodiskutovat, ti imas 16godina i moj savet ti je da se ponasas tako,ima ko je zaduzen da hvata radne zlocince i da im sudi(a ko smatra da ti ljudi ne rade svoj posao kako treba neka ih kazni na izborima a ne ovde),uzivaj u mladosti i skolskim danima.........
[B]



U pravu za neke stvari, ali i sam kazes "zalim ljude u Srebrenici kao i svi NORMALNI ljudi" indirektno ih i ti prozivas, jer vecina Srba nije svjestna sta je tamo bilo i nece da priznaju. Sad jel to normalno?

No da bezveze ne raspravljamo o necemu sto je bilo i ne ponovilo se, samo se sekiramo bez potrebe i ja se svaki put iznerviram nanovo.

Ok treba svi da se pazimo, druzimo, cuvamo, ali treba imati nekad dozu opreza i kao sto sam kazao ranije zna se ko je ko. Ja nikada ne mogu da kazem za Gorana, znate ga svi pogotovu ti Tahirovce, da je on nacionalista ili nesto tako, ali ima onih za koje svi znamo kakvi su i sta od njega ocekivat.
__________________
"Znam da nista ne znam"

Posjeti www.enes-arh.8m.net
Eko is offline   Reply With Quote