View Single Post
Old 02-10-2006   #126
Sadik
Gost
 
Posts: n/a
Default

E moj Adnane samo se cudim kako ti mozes sa nekim ko je od tebe vise nego duplo mladji a jos nema ni neke prave price da ovoliko diskutujes. Stvarno nije mi jasno kako ovoliko zamaranje, i ovolika diskusija oko nicega ko je crevar ko je seljak i slicno.Ja sam rodjen u Sjenici ali se jos ne osecam starosedeoc, i u ovoh mojih 40 godina nisam nikad doziveo nikakvu neprijatnost od starosedeoca ili kako neki kazu ,,CREVARA".Jer ako se ponasas kako treba i u skladu drustva u kojem zivis onda nema razloga da te neko mrzi ili nesto uskrati. A ako nesto zaseres onda nis pristao ni u tunguziju a kamoli kod nas u Sjenici koja je tako mala pa se svi maltene poznajemo. A sto se tice koliko se para ostavi kakva je politika u Sjenici i u cijeloj Srbiji i ko je vodi da se ostave i milijarde sve je to dzaba. Jer svako gleda koliko ce da ugrabi i da sto vise stvori kapitala pljackom ali kulturnom, da mi sve vidimo ali smo bezpomocni da to sprecimo.Samo da vam dam jedan primer koji ovaj decko ,,McBarny" mozda zna a mozda i ne a u stvari nije ni vazno. Prosle godine su nasi ljudi iz Berlina poslali kamion sa medicinskim stvarima i aparatima za nasu bolnicu, a ovi iz bolnice je samo preusmerili u UZICE. I znate sta su rekli da oni nemaju mesta da to instaliraju i bolje da drugi to koristi a mi ce mo po starom, novorodjencad koja su prevremeno rodjena slati u inkubatore u druge gradove. Zalosno nema sta pa vidite sta nasa politika radi i koliko smo mi spremni za politiku i da vodimo grad kako treba.
  Reply With Quote