View Single Post
Old 24-08-2011   #30
edis_mumin
Registrovan
Početnik
 
edis_mumin's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Muminovska mahala
Godine: 37
Posts: 810
Default

Quote:
Originally Posted by tidza View Post
Hvala za slike Edise najljepsa,a vala si malo mogo skrenut lijevo na ovoj zadnjoj slici pa malo produzit gore prema bolnici(salim se) tamo su mi moji najdrazi
Hehe... Sledeće slika slikam odozgo, da vidite kako kružni tok poprima oblik. Vidim da se narod već polako uklapa u novu raskrsnicu...

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
extra sve,fantasticno... steta sto nisu trotoari pored pijace uradjeni jer i maksimalno potrebni su onde...
da,slucajno,nemas plan,ili informaciju kako ce izgledati kruzni tok... znam da imas Nidza tamo,ako hoces mogu ti poslati par slika kako to izgleda ovde...
veruj da nije nista skupo da se ukrasi da izgleda to vrhunski,a mnogo bi znacilo da bude to fino i lepo,centra je a i opstina je tu...
legenda si,opet si mi ulepso dan,hvala...
Plan sam video u Urbanizmu, ali smao saobraajni deo. Trenutno je otvoren konkurs za ideje uređenja ovog prstena. Ako imate neki predlog, otvorite debatu ovde na forumu, ili na FB-u, da ga ukrasimo kako treba. Vi što ste po inostranstvu, angažujte se po terenu i slikajte neke zanimljive kružne tokove i dajte ideje za uređenje
__________________
edis_mumin is offline   Reply With Quote