View Single Post
Old 16-04-2009   #6
superbaka
Registrovan
Domaćin
 
superbaka's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: nova varos
Posts: 16,390
Default

Quote:
Originally Posted by domen1 View Post
Ma, sve te to lipo superbaka napisala,potkrijepljeno sa nekim "tračerskim" novinama sa zapada i navela primjer tih poznati osoba glumica i sl.
No,o ovome mogu samo i trebaju govoriti muškarci,otkud je lijepa gospođa "superbaka" ušla u muške mozgove i glave pa ona točno zna što se sviđa muškarcima na ženama.
Nikada znanstveno nije dokazano tko su bolji ljubavnici,debeli,mršavi ili oni srednje građe.
Stvar je u osobi i njenom psihpfizičkom statusu,a nikako u tjelesnoj težini.
Za, normalnog muškarca mislim da nije toliko bitno (mršava,debela ili struk),već da ima ono nešto u očima za tu osobu i to je to.
Normalno je da svatko normalan voli urednu ženu,pa po tome se žena i prepoznaje...... tako da ovo o higjenskim navikama i depilaciji i nije baš umjesno.
Što misli "superbaka" da smo mi neznam kakve osobe i tim nas na neki način potcjenjuje.
Ten isto tako nije presudan u odabiru žene,naprosto što svaki ten može biti lijep,ovisno o tipu žene i načinu prezentacije.
Čudi me da nitko od muškaraca sa ovog portala ovo "polutračersko" izlaganje superbake nije na ovaj ili sličan način prokomentirao........................
Domen,vidim da si novi na nashem sajtu,zelim ti srdfachnu dobrodoshlicu,ali si pocheo odmah da me i kritikujesh,no nisu to negativne kritike......Ovu temu sam odabrala prvo necje ili ne sme niuko da komentarishe o njoj,eto mozda i znam shta je u mushkim mozgovima i dala sam sebi za pravo i da komentarishem o ovoj temi svidelo se to nekom ili ne......za sada toliko mod mene,ne bih bila dama ako bih nekog kritikovala ako je tek doshao na nashem sajtu.....pozzzz
__________________
superbaka is offline   Reply With Quote