Thread: Ustav
View Single Post
Old 10-10-2006   #23
Talino
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Location: NP
Godine: 62
Posts: 55
Default

Quote:
Originally Posted by liliput
kostunica u novom pazaru,tutinu i raski



kostunica u novom pazarau.jedino me interesuje kad je dolazio u pazar,tutin i rasku sto nije svratio i do sjenice bilo mu tesko da se penje valjda.sjenicu ni ne broje valjda...


Ja ću pokušati da ti objasnim zašto. Jer je Sjenica pala na ispitu samosvijesti, pa im valjda ni nije bitna. Naime, u Sjenici je stvorena totalna podjela izmedju SDA i SDP, a od obe te stranke Koštunici (valjda je to svima poznato) ne prijeti opasnost po izglasavanje ustava.



Da je g. Džemail Suljević ostao dovoljno jak na minulim izborima, kao što nije - i te kako bi oni dolazili i tamo kod vas.



Ovako, opredijelili ste se na minulim izborima uglavnom izmedju te dvije simbiozne izdajničke opcije, i smatra se da vi nećete pretpostaviti "značajan problem". Da ćete potpisati vlastito samoubojstvo!



Ako želite da Koštunicu vidite gore kod vas, samo napravite jedan (makar simboličan) skup u korist bojkota ustava, i ima da vam dodje u musafire pun autobus vladinih službenika, a možda i Koštunica i Voja iznajme sobe u Borićima na par dana. poz.
__________________
''Tudju zemlju nećemo, svoje zemlje ne damo, Sand�ak ucijelo hoćemo!
Mi smo narod i bićemo i na drugo pristat nećemo''
(Sulejman Tabaković)
Talino is offline   Reply With Quote