View Single Post
Old 05-12-2014   #1
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default Turkovic: Sprijeciti haos u opstini Sjenica (Video)

Predsjednik Opštinskog odbora Sandžačke demokratske partije u Sjenici Muriz Turković na konferenciji za novinare upozorio je na stanje u opštini Sjenica do kojeg je kako je rekao Turković dovela nelegalna koalicija u poslednjih 20 dana djelovanja u toj opštini.



Turković je pozvao opozicione stranke i savjesne odbornike SDA Sandžaka da uskrate podršku i dignu glas protiv samovolje pojedinaca.

“Zaposlili su mnoge i troše mukom zarađene pare građana. Izmišljaju nova direktorska i zamjenička radna mjesta. U Sjenici se nenamenski troši budžet kako bi se na sve načine sačuvala vlast”, rekao je Turković.

Turković je rekao da su izjave o pobjedi bošnjačkog jedinstva koje se čuju ovih dana obmanjivanje javnosti.

“Dužno poštovanje izražavam, čini mi se da se niko od odbornik SPS ne izjašnjava kao Bošnjak, tako da ne znam o kakvom bošnjačkom jedinstvu se govori. Dužno poštovanje svima, ali čini mi se da će i Svetog Savu da proglase Bošnjakom i da kažu da mi svi vodimo porijeko od njega”, rekao je on za Regionalnu televiziju.



Kako je istakao Turković moguće je spriječiti dalje propadanje te Sandžačke opštine i pozvao ostale opozicione stranke na podršku i savjesne odbornike Stranke demokratske akcije Sandžaka da ne budu, kako je rekao on, marionete i brojevi od kojih pojedinci imaju koristi.

Želim ovim putem posebno da se obratim savjesnim odbornicima Stranke demokratske akcije Sandžaka sa kojima smo korektno i fer sarađivali, molim ih da dignu glas protiv ovog haosa koji sprovodi nelegalno rukovodstvo opštine Sjenica” rekao je Turković.

Predsjednik Opštinsnkog odbora Sandžačke demokratske partije u Sjenici Muriz Turković istakao je da narod u Sjenici najbolje zna kako je i kada ta opština uređena i kako je krenula putem prosperiteta za vrijeme dok je ta politička partija vršila vlast u toj opštini Sandžaka.

A. Nićiforović


Pogledajte još:
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Sponsored Links