View Single Post
Old 23-08-2008   #13
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Nema potrebe da napusti treniranje,jer kad polozi za crni pojas vise ne placa treninge.
Valida 300e je osmodnevni pansion,sa putom i taksama za polaganje,polaze se pred komisijom u kojoj su strucnjaci iza kojih su zavidni rezultati,za crni pojas mogu polagati i u Sjenici ali razlika je ogromna(kao sto je razlika izmedju Beogradskog ili Sarajevskog fakulteta i muftinog u Pazaru).
Sto se trenera tice glupo je i porediti Meaza i Blaska,ne kazem da je Blasko los, ali Meaz je evropski prvak i najmladji nosioc majstorske titule 5 dan u Srbiji.
Blasko trenira decu Sjenice skoro 20 god i neznam da je neka medalja dosla u Sjenicu,dok KK Sjenica je za 6 godina postao najtrofejniji klub u gradu i clan kk Sjenica predstavlja Reprezentaciju Srbije,a ako se ne slazes samnom da su rezultati najbolje merilo strucnosti, stvarno neznam sta da ti kazem osim da jos jednom razmislis..
Opstina malo pomaze klub,istina simbolicno,ali osnivac kluba nije opstina vec fizicko lice tako da i nije duzna da pomaze,kad sam isao sa Meazom na takmicenja cuo sam pricu i trenera iz vecinih i finansiski jacih gradova, i oni tvrde da im opstina ne pomaze puno.....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote