View Single Post
Old 22-02-2006   #9
fraer
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Godine: 43
Posts: 210
Default

Ne reklamiram novine, to je iz Wikipedije. U ovom slučaju je potpuno nevažno to što ti misliš da te novine niko ne čita. Moje mišljenje o Senadu H. je također nebitno za ovu temu. Ja sam prenio razgovor sa jako obrazovanim momkom koji je napisao knjigu i mislio sam da će nekoga zanimati rezultati do kojih je došao dugogodišnjim istraživanjem. Ako ti nešto znači, i Islambosna je prenijela taj intervju, pa ga čitaj tamo, a Dane slobodno zaobiđi. Neću dalje navoditi primjere "nečitanosti", osim da ti preporučim da pogledaš Noticie Est Balcani koji su preveli nekolicinu mojih tekstova iz Dana na talijanski i engleski; ne bih trebao spominjati ni ugledni Financial Times koji je svoje stranice također odvojio za moj tekst, kao ni par značajnih naučnih radova koji se na moje tekstove referiraju kao na "relevantne" (significant article). I nije bitno šta ti ili ja mislimo o Danima. Moja ideja je bila da se komentira intervju, a ne novina u kojoj je objavljen. Ponavljam, prenijeli su ga i neki drugi mediji, pa se slobodno posluži.

Pozdrav i Selam
fraer is offline   Reply With Quote