View Single Post
Old 21-02-2009   #5
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Mene je stranac jos ranije napomenuo za ovu seriju tako da sam ja odmah poceo da je pratim. Dosta se razlikuje od ostalih nasih serija samim tim sto ovu seriju ne odlikuje ono sto i mnoge druge nase serije a to su vulgarnost, primitivizam,psovke, nasilje.........
Ova serija je prozeta ljubavlju i romantikom uostalom kao i mnoge knjige od Mir Jam
Medjutim, ima stvari koje mi se nisu dopale u seriji. Na nekoliko mjesta su prosto "otegli" tako da postaje dosadno. Mozda su pokusali da je predstave poput nekih Spanskih sapunica, nepotrebno stvarno. Sam kraj su na brzaka smjestili u zadnju epizodu, ustvari u zadnjih 20tak minuta.
I jos nesto, muzika je stvarno super, nemam rijeci. Medjutim na nekoliko mjesta, u svoj onoj napetosti, kada se gledalac pretvori u uho da cuje nesto, ta muzika nadglasuje glumce tako da se jedva cuje sta se prica
Ako se bude snimao film, svih ovih 17 epizoda se mogu smjestiti u jedan savrsen film od sat i pol
Jos jednom , serija spada medju bolje ali za mene su Rode ipak broj 1 jer ama bas nijedog trenutka nije bilo dosadno
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote