View Single Post
Old 16-04-2009   #18
neda
Registrovan
Početnik
 
neda's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 487
Default

Quote:
Originally Posted by domen1 View Post
Sretan razvod braka,to naprosto ne postoji.Počnimo od toga da su te osobe živjeli skupa,da su sve djelili,možda postoji mogućnost i da su imali djecu..........te niz drugi psihološki i sociološki faktora koji su taj zajednički život nazivali btakom.
I sad poslije svega termin "sretan razvod braka", naslov nije niti moguć,a Bogami nije ni umjesan na zadatu temu.
Razvrgnuće braka ostavlja posljedica u svakom smislu na obe strane.O tome se svakako treba govoriti i možda je intencija superbake bila i dobra.......no totalno pogrešan naslov........
Quote:
Originally Posted by domen1 View Post
Neznam,samo kako nešto što je samo po sebi pojmovno "nesretno"........može biti "sretno".
Može se reći,da ako sve na koncu glatko završi da je taj sam posebi "nesretni" događaj,dobro ili kako vi kažete srećno završio..............
Sam sebi skačeš u stomak bez potrebe, nije bre ovde niko sisao tatu umesto mame da mu ti pereš mozak, alo prikoči malo.
Razvukao si diskusiju na 5 tema, ali nije to problem, veruj mi - samo se upetljavaš svi više.

Eh, pošto si priznao da nisi bio u pravu, sad nam obrazloži kako je to po tvom mišljenju i iz tvog ugla gledanja: srećan razvod za kraj?

Tema je jako diskupatabilna i kompaktna po svom sadržaju. Izvoli.
neda is offline   Reply With Quote