View Single Post
Old 28-12-2008   #8
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by vellsan View Post
prosto nemogu da verujem da si do te mere opterecen.....
opterecen...
cime,izvini...
ako,mislis time sto pokusavas da izbegnes pitanje na odgovor,i tako me podsetis na svog pastira,onda je OK...
da,time sam opterecen je r ne mogu da verujem kako deluje na ljude taj covek...
da,opterecen sam i time sto niko od vas nema petlju da stene javno i da kaze DOSTA,pogresili smo "ovo i ovo",nego ste samo tu da mu lizete "tri tacke"...

drugar,samo mi formulacija pitanja nije bila jasna,jet nisi novinar koji je zajedno sa snimateljem ili jos nekim u pratnji pa da kaze MOLIMO VAS,nego verovatno sam sedis ispred kompa...
ili,pak je mozda poselo sda veceras kod tebe,pa onako zajedno kazete MOLIMO VAS...

polako,ne uzbudjuj se,i NE DERI SE(iskljuci CAPS LOCK),jer pisanje velikim slovima na forumimam se smatra DRANJEM,a to nije pozeljno...
u,svoj toj panici jos pravis i niz nekakvih stamparskih gresaka,pa tek onda mi nije jasno sta zapravo hoces da kazes...

Quote:
Originally Posted by vellsan View Post
SMATRAS LI SUVISNIM DA SE FORUMASI IZJASNE O TOME JELI SARADNJA SA NIKOLICEM U SANDZAKU OPRAVDANA...VODILI EVROPSKOJ BUDUCNOSTI SRBIJE I SANDZA, JAVCANJU PRAVNE DRZAVE I UNAPREDJENJU POLOZAJA BOSNJAKA...


NEKA LJUDI KAZU KAKO GLEDAJU NA SARADNJU SA NIKOLICEM BILO KOJE BOSNJACKE PARTIJE....
ne smatram suvisnim,cak opravdavam ovakva pitanja i zadovoljavam sebe jer ovakva pitanja dolaze samo iz dezorijentisanih linija i nemocnih gubitnika,koji nikako ne mogu da prebole pad u dno vec se trude da jos nekoga povuku za sobom...

mislim,nemoj da se ljutis...
tema ti je za*ebalo vek...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote