View Single Post
Old 27-12-2008   #64
Unicknnamed
Unicknnamed
Dobar
 
Unicknnamed's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Godine: 48
Posts: 1,569
Default

Haj jeste ga zakuhali svaka vam cast ,mada ja nevolim da pisem o ovim stvarima al et ne moze covjek da ostane ravnodusan kad vidi sta se sve radi.Ovoga gospodina Gicevica niti znam nit poznajem tako da ne mogu nista reci jel dobar ili nije.A sto se tice koalicija i udruzivanja ko sa kime,kako i kad nije to toliko strasno bez obzira sto Bosnjacke partije sklapaju saveze sa radikalima DA SE TO RADI U INTERESU SJENICE I ZA DOBROBIT SJENICE.Ali naprotiv ne udruziju se zbog toga vec zbog licnog interesa ili iz inata.Sjenica jeste siromasna,jesu je raspodijelili na deset strana nesta u Beograd,nesta u Pazar,nesta u Kraljevo,nesta u Uzice,nesta u Ivanjicu a nama ostalo samo komunalno,a sta ima komunalno danas ja pojma nemam,znam da su imali jedan bager na koji su pojedinci cekali preko dva meseca.Ali i pored toga da ima neko pametan i posten da povede taj narod moglo bi se puno toga uraditi.Da ne idemo dalje uzmimo samo nekadasnju zadrugu gde je ona danas.Pogledajte samo u zadnjih 15 godina sta su uradili ovi ljudi iz Cacka sa krompirom,preorali su i prekopali pola Sjenicke opstine a gde su Sjenicaci nema ih nigde cute i gledaju ili rade za mizerne dnevnice a da i ne pominjem to ko je davao zadruznu zemlju u zakup tim Cacanima.Gde si onolike krave,ovce,masine.......Gde je Vesna,metalno,sta bi sa Autotransportom,imal dole ijedna pametna glava da se kucne u mozak i da kaze ej dosta je vise bilo zezanja? Izgleda nema.Sto se ne nadje nijedan pametan pa da pokrene tu priozvodnju krompira pa da Sjenica gazduje sa svojim blagom.Cak i u maloj Sjenici izgleda postoje klanovi koji bi da se pitaju za sve i da raspolazu sa svim,te Hodzici,te Rastici,te Mahmutovici te ovi te oni neka se ljuti ko god hoce ali to je tako.Ne zelim da umanjim nicije zasluge sve se zna ko je sta uradio za tu Sjenicu i kad,ali skoro svi su sve dobro koje su uradili za Sjenicu bacili pod noge zarad licnih interesa,fotelja i jos se drze onoga e ja cu da budem bog i batina.Sad se nema para ni za sta a kad dodju izbori ima se za sve pa cak i za to da se ode autom i najnepristupacnije delove Sjenicke opstine samo da bi se neka osoba koja nije mozda deset godina ustala iz kreveta dovela na glasanje(koju u normalnim okolnostima niko i nebi posetio ili obisao jedino se tad sjete da ona postoji kad im treba).Da ne pricam za sirotinju i socijalne slucajeve kojima je kad dodju izbori praznik jer onda dobiju i brasna i zejtina i svega po malo.Al dzaba sve ovo pisanje i moje i vase kad ovo nikoga ne zanima od nasih predstavnika vlasti,zato necu da se mucim dzabe da kuckam po tastaturi ima se puno pametnijih tema.Samo cu im porucit neka im je na cast svima redom.Sellam
__________________
Unicknnamed is offline   Reply With Quote