View Single Post
Old 26-12-2008   #20
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Quote:
Originally Posted by vellsan View Post
Hajde Ljudi Da Pokusamo Da Stvari Sagledamo Realno I Bez Emocija...

I Sam Smatram Da Stanje U Sandzaku Nimalo Nije Dobro...
Da Nas Polozaj U Ovoj Zemlji Srbiji Nimalo Nije Dobar...
Da Smo Sami Za Sve To Najvise Krivi....
Da Su Za To Najodgovornije Dvije Najace Politicke Partije....

Ali Ljudi Kako Da Stvari Promijenimo....

Hahhahaha e ljudi moji, ne moze biti a da se covjek ovako slatko ne nasmije ovakvim glupostima. Ti x-ovac nemas pojma o cemu pricas, cas pricas jedno cas drugo. Hoces da promijenis stvari u Sandzaku? Krive ti dvije najvece stranke ?
Pa sto ih onda ne kritikujes nego si ovdje dosao da blatis sve one koji su protiv SDA.
Ja se samo u jednom slazem sa tobom a to je da smo svi krivi za stanje koje imamo sad ali zbog ljudi kao sto si ti, koji ne vide dalje od SDA i onog najnesposobnijeg ministra koji je ikada krocio u zgradu vlade Srbije, mi ne mozemo da pricamo o boljem sutra niti da sagledamo stvari realno jer jednostavno vi za to niste sposobni.
Na ovaj forum su mnogi dolazili po nekom zadatku ali su se uglavnom svi vracali kao popisani a forum i mi ostajali jos jaci i slozniji, nemoj da mislis da ce ti uspjeti to sto imas u namjeri. Ja bih ti preporucio da prestanes da viris po ovim aktuelnim temama gdje se govori o politici i koristis priliku da napadas i blatis ljude bez imalo osnova vec da izadjes malo iz okvira teme i prosetas` do VESTI IZ SANDZAKA u temi MEDIJI.E tamo te ceka jedan tekst koji bi trebalo da citas` po 10 puta na dan i stavis pod jastuk dok spavas , mozda onda naucis da pricas o realnosti i dogovoru.
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote