View Single Post
Old 16-12-2008   #1
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default SDP - Sjenica formirala Opstinsku Vlast u Sjenici

Osecam da polako tonemo u dezinformacije na ovom forumu,i da je nastalo neobjektivno informisanje i propagiranje samo jedne stranke(SDA)
i osecam da je moja moralna obaveza da napisem vise pojedinosti o ovome...

Naime,juce,u ponedeljak 15. Decembra odrzana je redovna sednica skupstine opstine sjenica...
Predsednik skupstine opstine sjenica Zornic zapoceo je sednicu time sto je nalozi sekretaru da izvrsi prebrojavanje prisutnih odbornika kako bi se utvrsio kvorum za rad sednice...

Unapred se znalo da je SDA izgubila vecinu u parlamentu,jer je raskinut koalicioni sporazum sa "Dosta je"-Mensura Gicevica...

U sali je bilo prisutno 24 odbornika novonastale vecine okupljene oko SDP-a Sjenice...

Znajuci da nemju vecinu za odrzavanje sednice,te da ce na istoj sednici biti smenjeni i rareseni duznosti,SDA i njihov komapanjon Zornic pribegli su politici zatezanja tenzija u i oko same zgrade opstine Sjenice,time sto su doveli svoju rodbinu,prijatelje,pristalice i ostale osobe kojima nije mesto bilo da u to vreme budu tu...

Zornic,uvidevsi,i unapred znajuci da su u sali prisutna 24 odbornika zaustavio je brojanje kod odbornika 19 i odmah konstatovao da nema kvorum za rad skupstine i prekinuo sednicu...

Tada su na scenu nastupili batinasi SDA koji su izmaltili odbornika Sandzacek Demokratske Partije, Nikisica i naneli mu lakse telesne povrede koje je morao sanirati u Domu Zdravlja u Sjenici...

Sednica je ipak odrzana nekoliko vremena kasnije,jer je prisutno bilo 24 odbornika sto je vecina od 38.koliko broji skupsina opstine sjenica...

U nastavku sednice izabran je predsednik opstine Sjenica,te je na tu duznost izabran Muriz Turkovic-kako nosilac liste SDP-a Sjenice...

Za podpredsenika je izabran(ostao i dalje na funkciji) Mensur Gicevic
a za predsenika skupstine opstine sjenica izabran je Harun Hajradinovic,
koji je po imenovanju ovih funkcija prekinuo sednicu te ostavio rok za naknadno zakazivanje nastavka ove sednice...


p.s.ovaj izvestaj vam pisem ja licno,a na osnovu informacija koje sam sakupio iz prve ruke od svojih rodjaka,prijatelja i saradnika...

Ensar Turkovic
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links