View Single Post
Old 13-12-2008   #14
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by adnan View Post
Hahahahh, sta ukljucio se u kolonu BMW-a koji su isli 50 km/h tog jutra zbog leda na putu, hahahaha ....

e,to nisam rek´o...
BMW serije 5 (kao sto ti imas) je najbolji auto koji je do sada proziveden,
i kad ne bi mogo da se upli zimi opet bi bio najbolji-nema sta...
tako,pricao sam ti vec,razmisljam o njemu vec duze vreme...

Quote:
Originally Posted by adnan View Post
Ovo mi brate nikako nije jasno. Prvi put cujem da auto limitira brzinu. Tebi STRANAC verujem ali taj auto mora da je batal ili te je drugar slagao.
Ado,valjda si do sad video da nepricam na pamet nista...
Momak je clan naseg foruma,redovno je ovde sa nama,istina nije nesto aktivan u pisanju,ali svakoga dana je ovde i procita sta mi pisemo...
Sa tim covekom sam porastao,vise sam vremena proveo sa njim nego "sa samim sobom" i na poslu radimo zajedno,tako da znam o cemu pricam...
elem,on dolazi pre mene na posao,ali tog jutra ja vidim da mu nema auta na praking i odmah sam ga pozvao...
kaze:
-kad sam krenuo sa parkinaga od kuce,probao sam auto kako ce da s eponasa,i naglo sam motao volanom par puta i ESP mi se ukljucio dva tri puta,a zatim i ELS i maximalno sto sam mogao da vozim je bilo 50km/h...

coveku se to prvi put desilo i on je misli o da mu je auto u kvaru,i svratio na prvu benzisku pumpu,i uzeo da pricitao onu knjigu sa uputstvima sta za sta je ta lampa i shvatio o cemu se radi...

medjutim,kada je opet startovao auto,lampa se bila ugasila inastavio je da vozi normlano...

eh,o svemu ovome,ako hoces ja cu ti slikat i lampu na instrument tabli,i u uputstvo znacenje,pa ti proveri ako hoces...[/QUOTE]



Quote:
Originally Posted by adnan View Post
A kod vas dole u Skåne su poznati da voze sa letnjim gumama citavu zimu.
za ove DVE godiner zivota ovde
ovo mi je TRECA zima...
do skora sam vozio na posao svakoga dana 100km(u oba pravca)
i nikada nisam nabacio zimske gume na autu...
bilo je i rizicnih dana,ali...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote