Thread: Ustav
View Single Post
Old 24-11-2008   #56
Hajradinovic
InsajderSJ
Početnik
 
Hajradinovic's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Sandzak Sjenica
Godine: 37
Posts: 59
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post

ovo mi poznato, rece ovo na mitingu pred 150 ljudi i osvoji 3 odbornicka mesta ....


Nisam ja ovde redovno.. ko sto imam obicaj da visim po vise foruma.. imam i svoj o kojem moram da se brinem ujedno a i svratim na NAS sjenicki forum i vidim sta se desava samo kod mene Politika ovolikog sadrzaja nije dozvoljena.. sve u granicama. Skoro mi je i pala stranica pa sam moro otpocetka sve.. ali opet ti kazem brate nemoj da se nadjes u ovoms to ja pisem.. ne pisem to ni zbog tebe ni zbog bilo kog ovde jednostavno posto si vec dao Slobodu izrazavanja (u granicama) i slobodu misljenja takodje do neke granice.. uleteo sam i da napisem sta ja mislim , znam i osecam.

Bujrum navratite www.sandzaklije.tk


Pa i treba da ti je poznato..

A taj sto je rekao pred 150 ljudi.. Reko je barem posteno i iskreno.. i nije rekao ovo sto ti citas.. i Barem je na Posten nacin i dobio ta tri odbornika.. Nije se dzakovima na izborima listici ubacevali i brojali ... Brate nemoj ti ovo da shvatis.. licno ja ti kazem iako sam hajradinovic i amidza mi je u NPS nemora da znaci da sam ja stranacki opredeljen iako sam nekad bio za SDA ali onaj SDA koji je Rahmetli Alija IzetBEGOVIC OSTAVIO ZA SOBOM A ne ovaj pun TAJKUNA I maffijasa. Podjimo samo od jedne stvari.. pa dalje kontajte i razumite kako hocete.. Evo pitanja.. a vi mi dajte odvogor.



Zbog cega je Alija Izetbegovic zabranio sulejmanu ugljaninu da mu dodje u posetu ?????
__________________

Last edited by Crni Gruja; 24-11-2008 at 09:50..
Hajradinovic is offline   Reply With Quote