View Single Post
Old 20-11-2008   #902
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by tornjak View Post
Necasni i pokrsteni muftija (nisam siguran ni da je krsten) M.Jusufspahic (da ne pominjem ime Poslanika s.a.w.s cije ime ovaj sramotno nosi),
E, neznamo ni dal si ti

Quote:
Originally Posted by tornjak View Post
Medju njima svoju ulogu ima i SDA Sandzaka,a posebno njen neprikosnoveni novopeceni beogradski vozd S.Ugljanin.
ovo je vec cuveno, klasicno raskovo blacenje stranke SDA , al prezivelismo mi i gore...



Quote:
Originally Posted by tornjak View Post

bolje ti je skini tu crnu ferentiju i kaluk,ne prljaj ih.
i ovo je vec cuveno, rece jednom Dzemo u opstini jednom sjenickom efendiji..

Quote:
Originally Posted by tornjak View Post
.Na kraju,niste vi ni bosnjacka stranka,vec vise interesna grupa,koja POKUSAVA DA PRODA VERU ZA VECERU I VAMA.Zato se nemojte uzbuditi,ako se na sledecem popisu ne nadju Bosnjaci,vec Srbi-muslimani,ili Srbi muslimanske veroispovesti.
Ko je prodo veru za veceru pokazalo je se u Prijepolju(a vidi se i u Pazaru), zukorlie je pomagao rasku u kampanjaji da bi ovaj posle izjavio da idu u koaliciju sa nikolicem i da je sa njim imao fer odnos u kampanji pomagali se njih trojica...
ako su ti dobri povedi ih kuci...

Quote:
Originally Posted by tornjak View Post
Ocekujem argumentovane odgovore,samo nemojte plz da se gadjamo TUDJIM SAOPSTENJIMA.
Odlicno je poznato da zukorlie mnogo podseca na amerikance tj busa, kad nekog hoce da napadne pocne sa pricama i saopstenjima kako ga neko ugrozava i hoce njega da napadne - znaci da ocekujemo opet neki belaj.

A priznaj da vas najvise boli Sjenica (cim si se ovde raspiso),kolko ste u Sjenici popularni u kafanu ste Teravije klanjali i kako cuh sve to jos nije placeno ...


Radi domaci covece....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote