View Single Post
Old 15-11-2008   #236
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Joj Tmusa, ako ti bude Vulovic saznao da si mu postavio sliku na internet naje..... si
Ima nekoliko profesora koji zavredjuju paznju ali da napomenem Jelisavetu Sabljic, nekadasnju profesorku filozofije i logike, meni je ona bila simpaticna. Sta je s njom, zna li neko , je li uopste ziva ?
E kad sam vec spomenuo nju i Vulovica da vam ispricam jedan slucaj iz skolskih dana.
Mi ( novinari ) smo cesto radili zidne novine. Jednom, pored dosta nekih zezancija na tim novinama se nadje i jedno iznenadjenje. Naime, napravljen je kao neki otvor i na njemu napisano velikim slovima OTVORITI SAMO U SLUCAJU POZARA. A ispod tog otvora nacrtana saka ruke i napravljen veliki "sipak".
Posle casa , krene Vulovic u zbornicu , zastane pored tih zidnih novina i cita sve na njima, tu je dosla i profesorka Jelka. Gleda Vulovic onaj natpis sa pozarom, i muci ga sta se nalazi ispod natpisa.
Nije mogao da izdrzi a da na otvori i pogleda, kad je vidjeo sipak , pokida cijelu plakatu a Jelka ce ti njemu :
"Kolega , pa zasto to radite , pise fino , otvoriti samo u slucaju pozara "

P.S E da, Zlatko je u pravu . Tmusa, kad postavljas slike , napisi nam ime i prezime i po mogucnosti predmet koji predaju , posto ima dosta novih koje mi uopste i ne poznajemo
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote