Thread: Ustav
View Single Post
Old 09-11-2008   #53
Hajradinovic
InsajderSJ
Početnik
 
Hajradinovic's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Sandzak Sjenica
Godine: 37
Posts: 59
Default

Znamo mi u Sandzaku Ko je prodo i pazar i sjenicu gde je pao na vlasti je grabio i krao, a narod se izmedju sebe ubijo pa nam je prodavo oruzije pa nas ocinkavo pa su ljudi na pesteri i po sandzaku za takve stvari jeli debeo cutek . znamo mi ko je reko da se glasa ustav !!! U kojem pise da Bosnjaci ne postoje da sandzak ne postoji.. muka mi da trazim sad.. to.. znamo mi kome su donatori dolazili u kancelariji a on im s'praga trazio mito para.. znamo mi koliko je para islo za Beograd da se BG izgradjuje a sandzak ostaje mljitav znamo mi takodje ko narucuje Lijepo vrijeme za Voju Kalasnikovog i Velju rakijicu, Znamo mi ko se Ljubi i Grli sa PALMOM znamo mi A ZNAMO I KO PRICA SUROVU ISTINU PA GA NAROD SHVATA KAO DA HOCE ODMA SVADJU I RAT.! A ZNAMO DA SUROVA ISTINA MOZE DA BUDE VRLO POGUBNA I OPASNA ali ISTINA JE ISTINA !! Znamo mi ko nam je viko na skupovima "Volim i ja vas" "nISAM VAS CHUO DOBRO" originalni postupci kao i Pokojni Liposlav Milosevic kada je viko Volim i ja vas .. i Necujem dobro.. koji nije sahranjen kako dolikuje jednom ljudskom bicu na groblju vec je ukopan ko crklla macka ispod neke lipe truhle ciji ce ga korijeni do dunava izbacit.. Znamo mi ko je skoro iz kancelarije Pokupio sav smestaj namestaj i Cak tapete pokusao da skine i shtekere i prekidace iz kancelarije..Znamo mi zbog koga se nama cijelo srpstvo podsmejavalo od 95-6 godine pa unapred Znamo mi ko je pokuso da srusi Islamski fakultet u Novom Pazaru.. ko je naHusko Policiju na temelj U tutinu otvaranju medrese cinimi se muka je nama svima od toga.. znamo mi Ko je reko "Ako nekomamo mi da smo obraz izgubili znamo mi to sve.. ali necemo da planemo mi smo Zlo u sandjaku pokipi mljiko ja sam kriv" znpamtilo izmedju sebe a ne pamtimo zla od onih glavnih sto su nam naneli i dusevni mir u pojedinima pomjeriiio i uznemirio celi narod u sandzaku pa kad su videli da nema vise ni tapeta po sjenici novom pazaru i tutinu presli su na Prijepolje da grebu zidove pa makar bio i onaj Spanski zid.. Znamo ko je nas izdo od 95-6 pa do skoro koji nas je unistio i upropastio koji je po naredjenu bezbedosnih Drzavnih AGENCIJA dobijao ideje das jednog ubijes sto.. Uradis im 2 dobra uz to im naknadno dodas jos 10 zla.. znamo mi kakav je to covek koji je nakon toliko godina posto je bio dobar rukovodilac vlasti i sve organizovao kako treba pa je pored takve dobre organizacije imalo i mrtvih u novom pazaru za vreme izbora neduzni ljudi su ginuli zbog takvog IDOLA.. Koji pored 7 Padeza koristi samo 3 TRPELI SMO STO SMO TRPELI..! bujrum.. svako ako se nadje uvredjen nemoj da shvati ovo Licno ..i personalno.. Ja pricam sta osecam.. i sta znam niti sam nacionalista niti mrzim koga.. jednostavno Shvatite i otvorite oci..!! Stranke mjenjajte a Vjeru ne !!
__________________
Hajradinovic is offline   Reply With Quote