View Single Post
Old 30-10-2008   #301
Jabuka Divljaka
Registrovan
Početnik
 
Jabuka Divljaka's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Vocnjak Reflection's,...dijaspora
Godine: 54
Posts: 688
Talking

sellam aleikum wr wb


mozhes si misliti, koje je selo najbogatije.

da je imalo pameti kolektivne,

svako malo selo pretvorilo bi se arhitektonski u male oaze,. s prelijepim fasadama i okucnicama, i bogatim obiteljskim posjedom,.. A, potamo,. mlada zhdrebad u kasu,.. pokushavaju uhvatiti lahor povjetarca s peshterskih mirisnih i svjezhih prelijepih vrhova..

pashnjaci bi bili drugachiji.. kosilice moderne.. a svaka kucha, tretirala bi obuku mladicha, da umiju kosu na nakovanj staviti,.. i pored kose polechi.. te na nakovanj s chekichem nazubljene istroshenje dijelove poravnati. potom sve to,. brus i voda.. umilno svjetovati..
otkosi bi bili, po tri metra,. poput palmine grane savijeni.. polukruzno, sve u milimetar, radijus 360 stupnjeva,

djevojke u dimijama svileinim. i razboj od ljepote ukuchama,

satelitske tv, prenose ezan iz Mekke.. direktno..

sofra poput dukata.. i namjestaj luxuzan,.


pite mirishu,. i kahva..

i sta da ja kazem.. zasto nijesu nasha sela takva. nije bilo rata..
da su radili u posljednih 35 godina.. mogli su dosechi vlastitu nirvanu,..

ali, ne.. uvazena gospodo.. nema nicega, toga. take and make drog's.. i ostale neugodnosti. stoga je tako kako i jeste,,

bolje imati jedan prosjecan auto,,. i na zeni, briljantine nego li one zeljezne zaostale talire..

fakat mi se chini. da bih otisla prije u Spanjolsku napraviti si kuchu,. nego u Sjenici.

ali ja samo tako mislim.. ali ne zelim ni jedno ni drugo,,napraviti..
__________________
i am nice,.. simple and excessive,..

etich and legal norms for Intelligence and national Future - my people of The Turkish Otoman Kingdom
Jabuka Divljaka is offline   Reply With Quote
Sponsored Links