View Single Post
Old 20-10-2008   #42
na-braniku-grada
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by altuna View Post
slike su extra..ali ne vidim nikakvu potrebu za cenzurisanjem...i tako vas zna ceo grad,policija isto tako...a ako se malo bolje pogleda nije tesko no prepoznati osobe sa slika...I SVAKAKO IH NE TREBA CENZURISATI...PA ZAR NISU NAJBOLJI NAVIJACI NP?????????I TRN SU U OKU MNOGIMA...SECAS SE VELICANSTVENE UTAKMICE PRE 2 GOD...KOLIKO JE SAMO PRIPADNIKA ZANDARMERIJE BILO...TO JE VALJDA JASAN DOKAZ DA STE No1 U SRBIJI
Sjecam se..Devet godina aktivno pratim klub,od svoje 12 godine..
Vjeruj mi lica moraju da se cenzurishu,koliko toliko je bolje,jel nas nema hiljadama.Hvala bogu,mi sada radimo i razmisljamo malo na duze staze,idemo postepeno naprijed,nije nam u interesu da smo NO.1 kako kazete vec da samo napredujemo,obogatimo svijest po Pazaru,pa i malo dalje po Sandzaku..
Fakat je da smo mi potencijalna opasnost za organe reda,pa mozda kako oni kazu i drzavu koja te sputava na ovaj ili onaj nacin,ali mi se trudimo da istjeramo.U nashim redovima ima intelektualaca,studenata,ljudi koji su zasnovali porodicu i solidno se drzimo i istrajavamo,smjena generacije je u toku,vidjecemo vrijeme ce pokazat,mozda se dignemo do najvece instance Allah dz.s zna najbolje.
  Reply With Quote