View Single Post
Old 16-10-2008   #505
na-braniku-grada
Gost
 
Posts: n/a
Default

Nebih se puno mijeso,ali je svakako fakat da su izraziti protivnici ljudi koji poznaju sasvim dovoljno Islam,ljudi sa druge strane koji neznaju osnovu,pa cak ni izvore Islama, vjere,neznaju ili ne postuju 6 islamski i imamskih sartova,ali uvijek imaju nesto "add",za pripadnike "selefija".Ljudi smijesno je,prvo si uci osnova,pa poslije redom, KURAN I SUNET izvor Islama,pa slijedite koliko ste u mogucnosti ,i morate konacno svatiti da cemo svi mi za sebe u "kabur",i da ce mo sami za sebe da odgovaramo i bicemo pitani za svoje grijehe,ostvte se mahaluskih prici,i okrenimo se koliko je moguce na pravi put,i sidjimo sa puta stranputice..Mislim ne branim nikog al je to nasha realnost,dzamije ostaju prazne neki naglabaju sad,dzemati se razilaze,zalosno je to.
Ja nemam nista protiv njih,cak ih i cijenim,redovni su na namaz,poznaju bolje arapski,i dosta dobro stoje i prate sunet Muhameda s.a.w.s.

p.s Meshebi nisu toliko bitni,mi se molimo jednom Allahu dz.s,koliko ja poznajem vjeru a mislim da je svima poznato da ce do sudnjeg dana biti 75 frakcija da kazem,i da ce jedna prava uci u dzenet,mislim suphnAllah,to stoji u svetoj knjizi to ljud to je univerzalono,a koliko mi poznajemo tih pravaca 4,5,10,a koliko ih josh ima a mi nismo spoznali ili nisu zastupljeni na ovim krajevima..


Last edited by na-braniku-grada; 16-10-2008 at 02:24..
  Reply With Quote