View Single Post
Old 23-09-2008   #12
dj_edy
Registrovan
Početnik
 
dj_edy's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: A dje bi nego u Sjenicu
Godine: 42
Posts: 381
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
u cetvrtak odrazana je sednica SO SJENICA,na kojoj je pomenuti odbornik dosao tj prisustvao samo prozivci i izasao.
Ako je samo prisustvovao prozivci kako da je ga kamera "zumbirala" cijelo vrijeme ??? malo mi to nije logicno

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
...nazovem Selmu i Rama pitam o cemu se radi? zasto oni ne rade prilog oboje kazu da nemaju pojma! sve mi je to bilo nejasno i naravno propratim vijesti regionalne televizije kad imam sta da vidim
od svih odbornika zumirali su odbornika srs i najvise pricali o njemu,vise nego o tome sta je bila tema sednice,kako taj odbornik cini vladajucu vecinu,glasa za predloge i sl.
Da su snimali Ramo i Selma 100% ne bi snimili tog radikala, i SDA bi naravno nastavio sa svojim pricama kako nemaju radikala u vecini, ccccc, siguran sam da bi ispalo da uopste nije dosao ni na prozivku


Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
...nisam mogao da verujem koje su to ljige dok nisam pogledao prilog,nije mi jasno sta hoce da postignu sa takvim lazima???
Kojim lazima, "ako koza laze, video zapis ne laze"


Ovo sto sada radi RTV i njen direktor je nista u poredjenju sa vremenom kada je RTV bila u rukama SDA, i ako uporedimo RTV za vreme SDA i sada mozemo slobodno da kazemo da je i vise nego objektivna
__________________
Mix is my live
dj_edy is offline   Reply With Quote