View Single Post
Old 05-09-2008   #41
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by Hajradinovic View Post
Brate vi ste mene tako pogresno razumeli da je to katastrofa ja se izvinjavam svima koje sam ja uvredio....

Brate ne stidim se ni Bagacica niti toga sto jesam .... i nikad se stidet necu toga.. veruj mi

A nahara znam i mnogo sam ja dobar sa njim znam i tebe znao sam te jos dok si iamo prodavnicu DILKO bese kod bakija blizu BREZE posle si se samo izgubio mora da si otiso na stranu.. a nahar ostao

Ja nsiam doso brate ovde da provociram nikog nego onako sam izneo svoj predlog koji cu InsAllah ma koliko muke trebalo ostvarit.. mogao sam ja da postavim ovu temu na neki pazarsi site mada mi ne pada napamet to.. ovde ipak sam medju svojima... sad ako mozete da iznesete svoje misljenje onda nemoj da bude sa nekim vredjanjem kao malopre neka Wc sholja itd.. nije to fino brate kao malopre shto je napisala supergirl. opet kazem da nisam ovde sa namerom nikog da vredjam i provociram ensare
osecaj se ovde super,veruje da necec naci bolje mesto za to,i jesi ovde medju svojima...
ja,se slabo razumem u to i plasim se da ako ti ista kazem samo cu ti napravit gore...
zato,bolje da ostavimo nekom ko zna i ume,pa neka oni pisu...
jeste,ja sam sad daleko,ali dolazim,ima me...

halali...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links