View Single Post
Old 23-08-2008   #10
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
mozda to zvuci skupo ali veruj mi da nije
Da ti verujem?!
Ok.
Al' sta cu sa onom koja mi kaze:
"Veruj mi da me je sramota da trazim vise babu para za polaganja. Moj prosli crni pojas ga je kostao blizu 300eura i to je morao da pozajmi. Dodje mi da napustim teniranje!"

Verujem i njoj.
I sta sad?!
.
.
.

Zato i kazem da bi najbolje bilo da opstina preuzme teret stipendiranja makar nastih majstora.



A sto se tice skole profesora Blaska,svi koji su je pohadjali znaju koji je on strucnjak,a npr.i sam na svojim treninzima ne trazi da deca oblace opremu,sto je dosta isplativije,jer zamisli moras sve to detetu da obezbedis u roku od mesec dana,das oko 100e,a onda ti diejte jednostavno "ohladi" od treninga...Kod nejga su polaganja na sest meseci,i to samo za jedan pojas,dok su kod Meaza cesca,skuplja,i mnog se brze rangiraju ucesnicu po pojasevima....
A svi ovi dore navedeni majstori idu uporedo u obe skole,tako da njihovo umece ne mozemo pripisati radu samo jedne skole
Zato se ne slazem sa tobom da su "rezultati najbolje merilo kvaliteta i strucnosti",vec to ide po jednostavnom sistemu "koliko para,toliko i muzike"...

A ovo sad tek moze dvojako da se shvati! Ne kazem ja da su oni koji su platili,ujedno i nekog podplatili,vec su obezbedili sebi bolji kvalitet treninga. Sto je legalno,logicno...znaci,ne krivim skolu ni za sta!

Kog sad krivim?! Uhh...izgubila sam se sopstvenim mislima!

Krivim opstinu!
Kao najuspesniji klub u Sjenici,mogu da ih makar malko "poguraju"!
Ili smo dotle stigli da ni to ne mogu!
__________________
Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
supergirl is offline   Reply With Quote