View Single Post
Old 25-07-2008   #1
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default Čeka 14. dete sedam meseci posle poslednjeg porođaja

Samo sedam meseci nakon što je rodila svoje 13. dete, zgodna mama Džoan Votson (37) je presrećna što može da objavi da je ponovo u drugom stanju, piše Dejli mejl. Ova vitka mama kaže da obožava da je u drugom stanju, ali i da je srećna što posle svakog porođaja ima figuru kakvu je imala i pre rađanja. Samo pet dana nakon što je rodila 13. dete, ćerku Talulu, ova supermama nije imala problema da uđe u svoj uske farmerke. „Ja imam dosta sreće zbog toga što uvek lagano prolazim kroz trudnoću i nemam nikakve simptome”, kaže Džoan koja je u trećem mesecu trudnoće. Njen suprug Džon (42), koji je prevoznik, dodao je: „Ja sam najsrećniji otac na svetu. Imam toliko zdrave i srećne dece ali i ženu koja ima savršenu figuru”.Džoan Votson, koja je ranije govorila za Dejli mejl o problemima s kojima se susreće pri pripremanju obroka za 14-oro kaže da nema nikakve tajne o vraćanju na staru kilažu.
„Ne držim dijetu kad se porodim, ali imam veliku slabost prema čokoladi i kao i sve mame uživam u njoj tokom trudnoće. Ali, ja se nikad puno ne ugojim tokom trudnoće, a nemam ni pojačan apetit i to onda sve ide lako posle. Pretpostavljam da s obzirom na to da non stop trčkaram okolo za decom, vodim ih u školu, pravim im obroke i vodim ih u kupovinu tako moram da budem fit htela, ne htela”.
Sa deset sestara i tri brata, nova beba će imati dosta društva za igru u četvorosobnoj kući i to Natašu (19), Bredlija (1, Šanis (16), Maraju (13), Džordžiju (11), Kejtlin (devet), Britani (osam), Febrijana (sedam), Čarlija (šest), Liljarnu (četiri), Nerili Džejd (tri), dvogodišnju Arni, kao i sedmomesečnu Talulu. Nažalost, čevrta po redu beba ovog para Augustina je rođena prevremeno i umrla je dan po rođenju.
Kada su ih upitali da li će im ovo biti poslednje dete, Džoan je rekla da će prestati da imaju decu kada budu spremni, a da ona nije ni blizu toga da odloži svoju odeću za trudnice. (Blic)
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links