View Single Post
Old 18-08-2006   #20
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

ZALOSNO JE STO CU OVO MORATI DA KAZEM ALI ISTINA JE...

SJENICA JE CEKAONICA ZA SMRT!!!!!!

ja sam neko ko je i tamo imao lijep zivot, dobra auta,fino drustvo, i prilicno izgradio svoju licnost i ime dole,ali ipak nisam propustio priliku za LEPSE SUTRA SEBI,SVOJOJ DECI I SVOJIMA...

kad bi samo mogli da izadju,sjenicani bi za pola sata napustili sjenicu kao da je nikad ni bilo nije...

sjenica je najlepsa kad je se negde,od nekuda,sa punim dzepom i stomakom sjetis,i pricas kako ti je nekad lijepo bilo,uz toj i dodas i malo sto nije nikad ni bilo,i neko ti sve to poveruje i pomisli,aman kako je to lijepo bilo...

a,u stvari lepote dole nema puno...

pogledajte oko sebe,vidte li koliko je ljudi bez posla,nista ne radi,sta mislite kako oni zive i od cega...

zar tu ima nesto dobro...

ali hajd eto sjenica je nasa,pa da je ne ruzimo vise a imalo bi jos koje cega...

vlast ni jedna ne radi za narod,vec za svoje fotelje,pa tako i ova,i ne bi bila velika steta da ovaj covek sto sad izigrava predsednika ode,jer nema ljude oko sebe koji nesto znaju i mogu da urade,uplasio se pametnih da ga ne sutnu,pa ih je sam rasterao svojim lazima...

izlagao je sve oko sebe i nijedno predizborno obecanje nije ispunio...

kad je postao predsednik,

MI SMO IZGUBILI DOBROG ZUBARA,A DOBILI LOSEG PREDSEDNIKA...



zato...



ODLAZI PREDSEDNICE,NISI TI ZA TOGA POSLA,NE SRAMOTI SE VISE...



jedino zalim omladinu koja je uz njega ako je jos ima,to su CESTITE I NEISKVARENE DUSE KOJE SU TU ZALUTALE,i par momaka koji iz prijateljskih,poslovnih i ridbinskih razloga su jos uz njega,i ako vide samoubilacku politiku koju vodi taj zubarcic...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote