View Single Post
Old 24-06-2008   #6
xDzenix
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by ebu_hamza View Post
Pravoslavna crkva ce biti prvo cudo sve dok Srbi ne postave onaj veliki krst iznad Trebevica. Eh tada ce taj krst postati br.1.

Ok, xDzenix, ja shvatam tvoju zabrinutost po pitanju ovoga. Ni moja zabrinutost nije nista manja. Al' zar u Sarajevu i u Bosni nemate dovoljno Bosnjaka, nego opet ocekujete da vam Bosnjaci Sandzaka spasavaju cast i ugled Sarajeva.
Dragi, @Ebu_Hamza, kao prvo, nisam iz Bosne, vec iz Sandzaka, kao i ti. Tacnije, iz Novog Pazara.

Ovo smo postavljali na svim bosnjackim forumima. Pravoslavci iz Republike Bosne i Hercegovine su slali obavjestenja svim forumima u Srbiji, Crnoj Gori, kao i dijaspori kako bi dobili sto vise glasova.

Zapravo, nije rijec o tome ima li malo Bosnjaka u Bosni ili ne, vec sto je vise nasih dzamija, spomenika pa glasovi se razrijede, neko ce glasat' za Begovu, drugi za Ali-Pasinu, dok neko treci ce glasati mozda za Bascarsiju ili Vijecnicu, i eto glasovi se nama smanjuju.


Mislim da bi bilo vrijeme da prekinemo to sa tim nadmetanjem, ipak smo mi prije svega muslimani, a onda i Bosnjaci.

Ako bas mi ne mozemo da priustimo sebi svoju drzavu kakvu hocemo, zasto makar ne bismo pomogli Bosni, pa i kad odemo tamo da se osjecamo prijatnije? A sigurno cemo se osjecati prijatnije nego u bilo kojem drugom gradu u Srbiji (ne mislim na Sandzak), ako nista drugo onda zbog te atmosfere ko je iole patriota.

Hvala svima koju su glasali.

Esselamu alejkum
  Reply With Quote