Thread: Dnevnik duse
View Single Post
Old 21-06-2008   #4
Musko
Soldiers of fortune
Prijatelj
 
Join Date: Jul 2007
Location: Highway to hell
Godine: 58
Posts: 2,544
Default

U mojim snovima si savrsena!

Cesto mi se tvoj lik pojavljuje u snu. To andjeosko lice koje i nakon toliko vremena ne mogu izbrisati iz glave, iz srca u kojem si ostala urezana zauvek. Osecam te pod kozom, kao da mi umesto tople krvi ti teces kroz vene, kao da nikad neces nestati!
Uvek se iznova pojavljujes u mom snu na trenutke koji traju poput vecnosti, jer u snovima si tako savrsena, nasa ljubav je savrsena...zelim da to traje zauvek.
Nekoliko trenutaka me preplavljuje osecaj da sam tako zasticen, voljen. Medjutim, ubrzo shvatim da sam u stvarnosti naivan momak kojeg si lagala.
Pitam se, kako neko moze povrediti osobu za koju je uvek govorio da je voli i pricao sve price u koje sam poverovalo, a bile su samo reci koje ti nisu i nece znaciti bas nista. Verovao sam ti, jer sam bio zaljubljen, a ljubav je uvek slepa.
Ti si to vesto iskoristila. I sada se plasim pomisli da me je izdala osoba koju sam voleo najvise od svega, kojoj sam se divio, a tako si me razocarala.
U tvoj zivot je došao onaj koja ti mozda znaci sve, al to nije vazno. Za tebe sam bio samo broj...jedan momak koji te iskreno i ludo voleo. Al tako je to uvek bilo u zivotu. Zaljubljeni su uvek patili, bili ostavljeni, prevareni!
Zasto te ne mogu jednostavno zaboraviti? Ne znam, ne mogu se boriti protiv sebe, svog srca, previse sam slab. Znam da ovu prazninu koju osecam, koja me svaki put skrsi, polomi sve u meni mozes samo ti ukloniti.
Proganja me misao da te drugi ljubi, ta misao mi neda mira...Iako si me izdala, razocarala zauvek cu te pamtiti kao savrsenu osobu jer si takva u mojim snovima, andjele!
__________________
www.motori.8m.net
Musko is offline   Reply With Quote