Thread: Izlet na Kop-u
View Single Post
Old 15-06-2008   #1
NeXeN
preRegistrovan
Početnik
 
NeXeN's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Sjenica
Posts: 514
Smile Izlet na Kop-u

Nisam mogao sinoc da vam podnesem "izvestaj" tog toliko dugo najavljivanog i komentarisanog izleta (barem sto se tice izmedju mene i Valide)...
Naravno,na pocetku,sve mi izgledase tako sumorno i dosadno.
Od samog polaska,dosadnog pevusenja u autobusu,do "dizanje medju oblake" iduci sve vise ka Kop-u.Stigavsi tamo,pomislih da se sneg tek otopio,jer bejase tako hladno da se vazduh poce lediti pri disanju.Celo naseljeno mesto Kop-a obisli smo ne za vise od pola sata,onda nastupi monotono setanje u krug.Pocesmo sretati sve iste ljude,drugove,decu.
Onda naidjosmo i na direktora (koji je upravo bio predmet tolikog polemisanja).
Kaze : "Hocete li da vam organizujemo zurku ovde u diskoteci?"
Mi,ozareni srecom,povikasmo svi u glas: "Hocemo!!!"
Onda je on nazvao nekog Miljana,ali osecah i dalje sumnju da se to nece desiti.
Kako se priblizavao termin zakazan za zurku bivao sam sve vise uzbudjen,doduse ulazio sam u sve visu monotoniju. Onda krenusmo ka diskoteci.Vec polunapunjena mojim vrsnjacima i mladjima od mene odavala je da ce to biti vrh naseg izleta na Vrhu Srbije. Iako je bilo ne vise od 14h,atmosfera je bila kao u noci.Onoj crnoj,kad se sve opusti,oraspolozi i poludi,i misli da noc moze sakriti svoju ludost-mladost.
Raspolozenje se nije razlikovalo,pijanih od treznih,cura od momaka,pusaca i nepusaca,odlicnih i nedovoljnih ucenika...
Cak su primeceni i neki nasi clanovi foruma kako na galeriji igraju kao nikad do sad.
Za sve je ovo zasluzan,pa ko bi drugi,nego nas direktor. Pomislice neko sad,kako je dvolican ovaj NeXeN,dosad ga je pljuvao a sad ovako.Ali,neke mozda moje predrasude su pale prema njemu. Zelim da mu se zahvalim na izuzetnom izletu,cak najboljem do sada.
Evo i nekih mojih slicica:











__________________
www.alrazi.co.cc
nexen.wapamp.com

Last edited by Tahirovce; 16-06-2008 at 20:39..
NeXeN is offline   Reply With Quote
Sponsored Links