View Single Post
Old 22-07-2006   #14
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

politika je vrlo prljava stvar...

istina je da je to nasa svakodnavica i da ne treba da je posmatramo u mimohodu,ali,poucen iskustvom,savetujem svima da se ne LEPE puno za slatka obecanja i fine price....

istina je da u tij srbijii jos postoji taj centralizovani nacin vladavine i da svaka glava mora biti okrenutra beogradu i cekati sta ce im pasti otuda,ali bi mnogo bitno bilo sastaviti sjenicko stanovnistvo oko jednog zajednickog cilja a to je POBOLJSANJE USLOVA ZIVOTA...

tu se treba napraviti konsenzus i raditi na tome.

trebaju se iskoreniti podele sjenicana,kojima smo vrlo skloni, po ma bilo kom osnovu i pruziti se prilika suzivotu i tolernaciji.

trebaju se pronaci ljudi koji znaju da naprave nesto,ako ih nama medju nama,u sta ja sumnjam,treba ih uvesti pa taman iz inostranstava,kao sto to cine klubovi sa trenerima i igracima,i napraviti nasto za taj kraj...

pripadnost jednoj ideji,stranci ili bilo cemu ne trebamo odlucivati po tome ko je tamo,da li mi se svidje ili ne,odakle je,sa kim je,vec sta zna da uradi,koliko ume i hoce da uradi i onda,misljenja sam,da bi se napravio neki pomak,ovako,ja necu tamo zbog onoga i ovoga pa ineka imaju dobar program i ideju nece nas daleko dovesti..

dobro je imati vise izbora i odluciti se,ali hladnom glavom,za onaj pravi...

ljude ne treba osudjivati gde su,vec sta su uradili...

najgore je sto se mnogi BIJU U PRSA a nista nisu doprineli boljitku...

ipak sam misljenja,koje ne mogu da precutim.da bi u sjenici trebao da se organizuje jedan pokret,kao sto je to bio OTPOR,da ne budu politicki zavisni ni od koga i da prate rad politicara i da narodu ukazuju na dobre i lose stvari koje vlast radi...

mislim da ima mnogo ljudi koji bi podrzali ovu ideju...

jos jednom PODVLACIM,da to ne bi trebalo da bude odvajanje ni po kakvom osnovu,vec skupina svih stanovnika sjenice...

voleo bih da vidim misljenja po ovom pitaju,mozda je i ovo moje misljenje pogresno,ali mislim da bi bila ruka pomirenja ljudima koje su rastavile politicke stranke zbog svojih interesa...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote